יולי אדלשטיין הסכים להצעת רה"מ לקבל את תיק הבריאות. נתניהו: "מודה לאדלשטיין שבחר בתיק המהווה אתגר מרכזי, במיוחד בעת הזאת" - 0404
יולי אדלשטיין הסכים להצעת רה עדינה ולמן, דוברות הכנסת

יולי אדלשטיין הסכים להצעת רה"מ לקבל את תיק הבריאות. נתניהו: "מודה לאדלשטיין שבחר בתיק המהווה אתגר מרכזי, במיוחד בעת הזאת"

יו"ר הכנסת לשעבר, יולי אדלשטיין, הודיע לראש הממשלה בנימין נתניהו כי הוא מוכן לכהן כשר הבריאות. יחד עם תפקידו כשר הבריאות, ישמש אדלשטיין כמ"מ יו"ר קבינט הקורונה וכן כחבר בקבינט המדיני-בטחוני.

רה"מ נתניהו: "אני שמח לבשר הערב כי יו"ר הכנסת לשעבר, ח"כ יולי (יואל) אדלשטיין נענה לאתגר ובין מספר תיקים בכירים שנמצאים בידי הליכוד הוא בחר את תיק הבריאות. אני מודה לאדלשטיין שנעתר לבקשתי ובחר בתיק בכיר וראשון במעלה המהווה אתגר מרכזי למדינת ישראל, במיוחד בעת הזאת. בנוסף לתפקידו המיניסטריאלי, ישמש אדלשטיין כחבר בקבינט המדיני-בטחוני וכמ"מ יו"ר קבינט הקורונה. אני מודה לח"כ אדלשטיין ומאחל לו הצלחה רבה בתפקידו".

ח"כ אדלשטיין: "לאחר ששירתי את אזרחיי ישראל במשך 7 שנים בתפקיד יור הכנסת, בחרתי להענות לאתגר המרכזי והמשמעותי שלפניו ניצבת מדינת ישראל והוא מאבק בקורונה והתאמת מערכת הבריאות בישראל לאתגרים החדשים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]