המשטרה פשטה על מחסן המשמש לייצור "פיראטי" של משקאות אלכוהול מזויפים - בן 50 עוכב לחקירה | צפו - 0404
צילום: דוברות המשטרה

המשטרה פשטה על מחסן המשמש לייצור "פיראטי" של משקאות אלכוהול מזויפים – בן 50 עוכב לחקירה | צפו

בפעילות אכיפה משולבת של משטרת ישראל, עיריית ת"א, משרד הבריאות ורשות המיסים, אותר מחסן המשמש כמפעל לייצור "פיראטי" של משקאות אלכוהול מזויפים, המסכנים את הציבור סכנה ממשית. בתוך כך, בפשיטה שנערכה אתמול (שני), אותר ציוד רב להכנת אלכוהול ובכללו מסננים, מכונות מזיגה ופיקוק, ותוויות מיתוג של אלכוהול.

בנוסף, נתפסו 19 חביות של כוהל נקי (אלכוהול מפוגל 96%) המכילים אלפי ליטרים של אלכוהול בלתי מזוהה ובקבוקים מוכנים וארוזים. בקבוקי המשקאות האלכוהוליים וכלל הציוד הוחרמו על ידי צוות האכיפה ובמקום עוכב לחקירה גבר בשנות ה-50 לחייו להמשך החקירה שמתבצעת על ידי רשות המיסים.

מהמשטרה נמסר כי: "אלכוהול מזויף מסכן את בריאות הציבור ועלול לגרום לפגיעה רב-מערכתית בגוף האדם, לרבות פגיעה משמעותית בראיה, בכליות, בנשימה, במערכת העצבים ואף יכולה להביא לכדי מוות. פעילות משולבת זו של רשויות האכיפה, מהווה חלק ממערך פעילות למניעת שיווק אלכוהול מזויף מגבירה היכולת לשמור על בריאות הציבור ולמנוע מפורעי חוק פעילות עבריינית".

דוברות המשטרה

דוברות המשטרה

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]