מנכ״ל משרד הבריאות הודיע לרה״מ על החלטתו לפרוש מתפקידו - 0404
מנכ״ל משרד הבריאות הודיע לרה״מ על החלטתו לפרוש מתפקידו לע"מ

מנכ״ל משרד הבריאות הודיע לרה״מ על החלטתו לפרוש מתפקידו

מנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב, הודיע היום (שלישי) לרה"מ בנימין נתניהו ולשר הבריאות יעקב ליצמן על החלטתו לפרוש מתפקידו.

בר סימן טוב מסר: "הודעתי היום לראש הממשלה ולשר הבריאות על רצוני לפרוש מתפקיד מנכל משרד הבריאות. אני גאה בשנותי כמנכל ובפרט בהתמודדות עם משבר הקורונה.

אני אשאר את הזמן הנדרש לצורך העברת מקל מסודרת ומאחל הצלחה לשר.ה ולמנכל.ית הבאים".

על פרישתו הגיב שר הבריאות יעקב ליצמן: "אני מבקש להביע הערכתי הגדולה לידידי משה בר סימן טוב, שהודיע לי על סיום תפקידו כמנכ”ל משרד הבריאות. בשיחתי עמו היום שיבחתי אותו על עבודתו הנפלאה, השקעתו הרבה וההישגים הרבים למערכת הבריאות שנזקפים לזכותו, כמי שהיה שותף מלא ופעיל איתי כשר הבריאות, במשך חמש שנים רצופות ואינטנסיביות.

ראייתו המקצועית, יכולות הניהול ובעיקר ההבנה העמוקה של בר סימן טוב עם צורכי מערכת הבריאות, הם נכסים מהותיים, שתרמו לקידום וחיזוק הרפואה הציבורית בשנים האחרונות.

הוקרתי והערכתי למנכ”ל היוצא שניהל נכון ובאופן מעורר השתאות את משבר הקורונה. לאורך התקופה נדרשנו להכרעות לא קלות, כדי להוביל את מדינת ישראל לניצחון במאבק בנגיף קורונה. בעזרת השם, ובזכות תושייתו ואמות המידה המקצועיות שגילה ברסי, צלחנו עד כה את המשבר, בתקווה שכך יהיה גם בהמשך עד שנגיע בקרוב לנצחון מלא. אני מאחל למשה בר סימן טוב הצלחה רבה בהמשך הדרך".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]