ראש מועצת שומרון: "לבצע פעולת תגמול בכפר, כמו כל מדינה עם כבוד עצמי" - 0404
ראש מועצת שומרון:

ראש מועצת שומרון: "לבצע פעולת תגמול בכפר, כמו כל מדינה עם כבוד עצמי"

ראש מועצת שומרון, יוסי דגן, הגיב היום (שלישי) לאירוע שהתרחש הלילה, בו נרצח בשומרון הלוחם עמית בן יגאל ז"ל. דגן קרא לממשלה להורות לצה"ל לבצע פעולת תגמול בכפר.

בשיחתו עם מח"ט אפרים, אלוף-משנה יאיר פלאי, אמר דגן: "אני מבקש לחזק את ידיך ואת ידי החיילים האמיצים שעושים יום וליל להגנה על תושבי השומרון הנמצאים בחזית ומכאן על כל תושבי מדינת ישראל. תושבי השומרון וכל עם ישראל אוהבים ומחבקים אתכם.

הפעילות המבצעית הזו נעשתה כדי ללכוד חוליית מחבלים שבאופן קבוע יידתה אבנים ובקבוקי תבערה על תושבי מבוא דותן והסביבה. ליבנו עם המשפחה. בעת הקשה הזו, אנו נמשיך להאחז בקרקע לא ניתן לאויב הרצחני לנתק את אחיזתנו כאן".

בנוסף, קרא דגן לממשלה להורות לצה"ל לבצע פעולת תגמול: "הממשלה צריכה להורות לצה"ל לבצע פעולת תגמול כפי שכל מדינה שיש לה כבוד עצמי, כולל ארה"ב, הייתה מבצעת. הכפר ממנו יצא הרוצח צריך להרגיש את נחת זרועה של מדינת ישראל הריסת ביתו של המחבל איננה מספיקה ואיננה מהווה הרתעה מתאימה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]