זעם בליכוד: ״הלילה התברר סופית שבנט וימינה החליטו לפרוש מגוש הימין״ - 0404
זעם בליכוד: ״הלילה התברר סופית שבנט וימינה החליטו לפרוש מגוש הימין״ חיים צח, לע"מ

זעם בליכוד: ״הלילה התברר סופית שבנט וימינה החליטו לפרוש מגוש הימין״

מפלגת הליכוד הודיעה הבוקר (שלישי) כי מפלגת ימינה החליטה באופן סופי לפרוש מגוש הימין לקראת הקמת ממשלת האחדות ולשבת באופוזיציה.

מהמפלגה נמסר: ״הלילה התברר סופית שבנט וימינה החליטו לפרוש מגוש הימין. הצעד הראשון היה כאשר סירבו בימינה להמליץ לנשיא המדינה על ראש הממשלה נתניהו להרכיב את הממשלה, בניגוד גמור לרצון בוחריהם.

הצעד השני היה כאשר סירב בנט שוב להצעתו הנדיבה של ראש הממשלה לקבל את תיק החינוך, תיק ירושלים ומורשת, סגן שר ביצועי הכולל אחריות לחטיבה להתיישבות ולשירות הלאומי, תפקידים בעלי חשיבות עליונה לציונות הדתית.

במקום זאת, במפלגת ימינה דורשים ארבעה תפקידים בכירים שאין להם אף קשר לציונות הדתית. סירובו של בנט לקבל הצעה נדיבה זו שמעבירה לידי ימינה את כל הנושאים החשובים לציונות הדתית, חושפת שלא מדובר באידאולוגיה אלא בכיסאולוגיה.

מצער שבגלל מאבקים פנימיים, בנט וחבריו בימינה בחרו להצטרף לאופוזיציית השמאל עם יאיר לפיד והיבא יזבק. הציונות הדתית תמשיך להיות מרכיב מרכזי מוביל בתוך הליכוד ובמדיניות הממשלה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]