גם בפסח שני: ממשיכים בפעילות החקלאית למען חקלאי ישראל - 0404
גם בפסח שני: ממשיכים בפעילות החקלאית למען חקלאי ישראל אם תרצו

גם בפסח שני: ממשיכים בפעילות החקלאית למען חקלאי ישראל

פעילי תנועת "אם תרצו" המשיכו היום (שישי) בפעילותם למען חקלאי ישראל והפעם התנדבו ברמת השרון בשדה תפוחי אדמה.

פעילי התנועה עזרו בעבודות ניוקוש ותחזוקה השוטפות במקום וכן עזרו באיסוף תפוחי האדמה המיועדים ליצוא. פעילות זו מצטרפת לפעילותם של ראשי תאי התנועה הפרוסים בארצנו מהצפון עד הדרום, בסיוע לתושבים באזורים השונים בכפוף להנחיות משרד הבריאות עם התפרצות נגיף הקורונה.

בין השירותים שניתנו עד כה – עזרה בחקלאות, שמירה על ילדים שנשארו בבית, ביצוע קניות עבור אנשים אשר נמצאים בבידוד, עזרה לאוכלוסייה מבוגרת וסיוע במשימות שוטפות ככל שיצטרך.

ידידיה אביגד, ראש תא "אם תרצו" באוניברסיטת אריאל, אמר: "עם היחלשות נגיף הקורונה, על אזרחי ישראל לבוא ולחזק את החלוצים האמיתיים של התקופה ולהראות שמי שבאמת זורע בדמעה גם יקצור ברינה".

שי רוזנגרטן, ראש תא אם תרצו באוניברסיטת תל אביב אשר מרכז את הפעילות החקלאית בתנועה, הוסיף: "במסגרת פעילותנו בתנועת 'אם תרצו' לסיוע בימי הקורונה באנו לסייע לחקלאים הסובלים ממצוקת כוח אדם. אנו מסייעים בעבודה חקלאית מתוך הבנה כי זהו נדבך נוסף בסולידריות החברתית שיש לנגוע בימים אלה. אנו קוראים לעם ישראל לבוא ולהמשיך להתנדב למען חקלאי ישראל".

אם תרצו

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]