לאחר 27 שנים | סגן הרב הצבאי הראשי פורש מצה"ל: "תחושת סיפוק כבירה מהעשייה הענפה" - 0404
לאחר 27 שנים | סגן הרב הצבאי הראשי פורש מצה דובר צה"ל

לאחר 27 שנים | סגן הרב הצבאי הראשי פורש מצה"ל: "תחושת סיפוק כבירה מהעשייה הענפה"

אל"מ הרב חגי ולוסקי, ראש מחלקת הרבנות הצבאית וסגן הרב הצבאי הראשי, השתחרר היום (חמישי) מצה"ל, לאחר 27 שנות שירות.

אל"מ ולסקי שירת במספר תפקידי לחימה רבים ביניהם, רב חטיבת גבעתי, רב אוגדה 36, רב חיל האוויר ובארבע השנים האחרונות תיפקד כאמור כרמ"ח הרבנות וסגן הרב הצבאי הראשי.

במכתב שפירסם לאנשי הרבנות הצבאית עם סיום תפקידו, כתב אל"מ הרב ולסקי: "אילו היו מספרים לי, לפני 27 שנים, שיום יבוא ואסכם בו את תפקידי כרמ"ח הרבנות – הייתי מתקשה להאמין. אני מודה לקב"ה על מסלול שירות מאתגר ומכובד, ואני מסיים בעזרת ה' את תפקידי בתחושת סיפוק כבירה מהעשייה הענפה".

הוא שיבח את אנשי הרבנות הצבאית איתם שירת, בראשותם של מספר רבנים צבאיים ראשיים ואמר כי: "העשייה המרשימה והברוכה התבצעה הודות להירתמות של משרתי הרבנות הצבאית – אנשים איכותיים, חדורי שליחות ומוטיבציה, ושואפים למצוינות. כפי הנראה, השנים הבעל"ט יזמנו לנו אתגרים חדשים; בכוחנו לצלוח אותם, תוך המשכת חיזוק כוחה של הרבנות הצבאית".

מי שיחליף את הרב ולסקי בתפקיד הוא אל"מ הרב שרון צברי, עד לאחרונה רב פיקוד דרום שהחל זה מכבר בהליך החפיפה ויתחיל את תפקידו בשבועות הקרובים.

דובר צה"ל

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]