מועצת הר חברון אספה חבילות לחג ממשפחות החיילים המתגוררים במועצה - החבילות הועברו לחיילים המשרתים ברחבי הארץ - 0404
מועצת הר חברון אספה חבילות לחג ממשפחות החיילים המתגוררים במועצה – החבילות הועברו לחיילים המשרתים ברחבי הארץ מועצת הר חברון

מועצת הר חברון אספה חבילות לחג ממשפחות החיילים המתגוררים במועצה – החבילות הועברו לחיילים המשרתים ברחבי הארץ

עשרות חיילים המתגוררים במועצה האיזורית הר חברון קיבלו לקראת יום העצמאות ד"ש מהבית. במבצע לוגיסטי שנערך מספר ימים, אספה המועצה חבילות מהוריהם של חיילי צה"ל שנותרו בבסיסים כבר שבועות ארוכים עקב משבר הקורונה. החבילות שנאספו מעשרות יישובי המועצה הועברו בתחילת השבוע על ידי צוות אגף הביטחון של המועצה והגיעו לכל פינה ולכל מוצב בארץ מהחרמון בצפון ועד שיזפון בדרום שבו משרת חייל צה"ל או שוטר שלא יצאו לביתם בחג העצמאות ומתגוררים במועצה.

במועצה אמרו כי מדובר במחווה קטנה אך מרגשת כלפי מי ששומר על אזרחי מדינת ישראל ובגלל המצב לא ראה את הבית כבר שבועות ארוכים: "זה המעט שאנחנו יכולים לעשות עבורם. המבצע לקח כמה ימים אך רגע לפני שנכנס יום הזכרון אנחנו יכולים לומר שהוא הסתיים בהצלחה וכל החיילים קיבלו את החבילות והד"ש מהבית".

יוחאי דמרי, ראש המועצה האיזורית הר חברון: "אני גאה בחיילים ובשוטרים המשרתים בכוחות הביטחון והמתגוררים במועצה. אני שמח שרגע לפני יום העצמאות הם הצליחו לקבל את חבילות השי מהוריהם ומקווה שזה יתן להם מעט כוח להמשיך הלאה כדי לצלוח את המשבר. אני רוצה לומר תודה לעשרות עובדי המועצה שפעלו כדי להוציא את המיזם הזה לפועל".

מועצת הר חברון

מועצת הר חברון

מועצת הר חברון

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com