צפו: מ"מ מפכ"ל המשטרה בסיור אווירי מעל הכבישים הריקים בערב יום העצמאות ברחבי הארץ - 0404
צילום: דוברות המשטרה

צפו: מ"מ מפכ"ל המשטרה בסיור אווירי מעל הכבישים הריקים בערב יום העצמאות ברחבי הארץ

בשעה האחרונה נכנסו לתוקפן הגבלות התנועה המעודכנות מכוח התקנות לשעת חירום. לפני זמן קצר, ביצע מ"מ מפכ"ל המשטרה, ניצב מוטי כהן, סיור אווירי במסוק המשטרתי ביחד עם ראש המערך האווירי של משטרת ישראל, תנ"צ ניר רוזנטל, בכדי לעמוד ממבט על אחר ההיערכות המבצעית ופריסת כוחות המשטרה ברחבי הארץ.

במהלך היממה הקרובה, משטרת ישראל תגביר פעילות ותפעל לאכוף את הגבלות התנועה המעודכנות שיהיו בתוקפן במהלך יום העצמאות ועד למחר (רביעי) בשעה 20:00. זאת בכדי למנוע יציאה אסורה של אזרחים למרחב הציבורי ומעבר בין ישובים בניגוד לתקנות.

למעלה מ-6000 שוטרי משטרת ישראל, שוטרי מג"ב ומתנדבים, בסיוע מאות חיילי צה"ל ופקחים, יתפרסו בכל רחבי הארץ בכדי לאכוף את התקנות ולשמור על שלום הציבור ובריאותו. שוטרי אגף התנועה של משטרת ישראל יתפרסו בצירים הבינעירוניים ובכניסות לערים ויקימו מחסומים. בנוסף תבצע המשטרה מחסומים מדלגים וסיורים בתוך הישובים, זאת במטרה למנוע התקהלות ויציאה אסורה של אזרחים למרחב הציבורי, הכל בכדי לוודא שהתקנות מיושמות בשטח ולמען הבריאות של כולנו.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com