סגר יום העצמאות נכנס לתוקפו: התנועה בין יישובים אסורה - 0404
סגר יום העצמאות נכנס לתוקפו: התנועה בין יישובים אסורה דוברות המשטרה

סגר יום העצמאות נכנס לתוקפו: התנועה בין יישובים אסורה

החל מהשעה 17:00 ועד צאת יום העצמאות מחר בשעה 20:00, הוחמרו הגבלות התנועה והיציאה מהמרחב הביתי. ההיתר לצאת לצורך הצטיידות יהיה מוגבל להצטיידות בתרופות ומוצרים חיוניים, רק ביישוב שבו נמצא מקום המגורים.

במקרה שבו לא ניתן יהיה להצטייד במוצרים חיוניים ביישוב המגורים, תתאפשר יציאה לישוב סמוך. כמו כן, ניתן יהיה לצאת לעבודה וליתר המטרות המפורטות בתקנות. יודגש כי חל איסור על התקהלויות במרחב הציבורי. בהתאם, משטרת ישראל תרחיב את פעילות האכיפה ברחבי הארץ, בתוך הערים ובמרחב הבינעירוני בכדי למנוע יציאה אסורה למרחב הציבורי ומעבר בין ישובים בניגוד לתקנות.

אלפי שוטרי משטרת ישראל, שוטרי מג"ב ומתנדבים, בסיוע מאות חיילי צה"ל, התפרסו בכל רחבי הארץ בכדי לאכוף את התקנות. שוטרי אגף התנועה התפרסו בצירים הבינעירוניים ובכניסות לערים ויקימו מחסומים. בנוסף תבצע המשטרה מחסומים מדלגים וסיורים בתוך הישובים, במטרה למנוע התקהלות ויציאה אסורה של אזרחים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com