בנט למשפחות השכולות: "אני מבטיח לכן שלא עשינו את זה מרוע, אלא מרצון אמיתי לשמור עליכן" | צפו - 0404
צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון

בנט למשפחות השכולות: "אני מבטיח לכן שלא עשינו את זה מרוע, אלא מרצון אמיתי לשמור עליכן" | צפו

שר הביטחון, נפתלי בנט, ביקר היום (שני) בהר הרצל, מלווה בסמנכ"ל וראש אגף משפחות, הנצחה ומורשת במשרד הביטחון, אריה מועלם. השר פגש את הגברת תמי שלח, יו"ר ארגון אלמנות ויתומי צה"ל ושוחח עם משפחות שכולות.

במהלך הביקור, חנך שר הביטחון בנט את מיצג ספר המבקרים הדיגיטלי בהיכל הזיכרון הממלכתי לחללי מערכות ישראל, המהווה את תחילתו של פרויקט "זיכרון לעד" ומאפשר למבקרים להדליק נר לזכר הנופלים ולהשאיר מסר ערכי בהיכל.

השר בנט: "אנחנו נמצאים בערב יום הזיכרון ועדיין הרבה מאוד משפחות וחברים מגיעים לבקר את הנופלים, יש חיילים ומפקדים נפלאים שמדברים איתם, זה קורה כבר מיום חמישי שעבר. השנה זה שונה, השנה יום הזיכרון בעצם מתפרס על פני כמעט שבוע, ואני רוצה להודות לחיילים המופלאים שנמצאים פה ובכל בתי העלמין, ולומר למשפחות שאני אוהב אתכן מאוד מאוד ומצטער שהשנה לא התאפשר לעלות ביום הזיכרון עצמו. אני רק מבטיח שלא עשינו את זה מרוע, אלא מרצון אמיתי לשמור עליכן. אני אוהב אתכן מאוד מאוד".

אריאל חרמוני, משרד הביטחון

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com