משרד האוצר: בשורה לעסקים קטנים ובינוניים המבקשים לקבל הלוואה בערבות המדינה - 0404
משרד האוצר: בשורה לעסקים קטנים ובינוניים המבקשים לקבל הלוואה בערבות המדינה

משרד האוצר: בשורה לעסקים קטנים ובינוניים המבקשים לקבל הלוואה בערבות המדינה

החשב הכללי במשרד האוצר אישר הבוקר (שני) את צירופן של חברות כרטיסי האשראי לקרן ההלוואות בערבות המדינה לעסקים קטנים ובינוניים.

הצטרפותן של חברות כרטיסי האשראי לקרן – תאפשר להגדיל את היצע האשראי ואת אפשרויות המימון של עסקים קטנים ובינוניים, המבקשים לקבל הלוואה בערבות המדינה. תנאי ההלוואה דרך חברות כרטיסי האשראי זהים לתנאים הקיימים כיום בקרן.

חברות כרטיסי האשראי הצפויות להצטרף בשלב זה לקרן ולהתחיל את פעילותן החל ממחר, הן מקס איט פיננסים וכאל כרטיסי אשראי לישראל.

מתחילת פעילותה של הקרן ועד היום הוגשו לקרן כ-47 אלף בקשות בסכום כולל של כ-31 מיליארד שקל. הטיפול בכ-14,500 אלף בקשות הושלם, מתוכן אושרו 11,200 מהבקשות. סכום הבקשות הכולל שאושר עד כה עומד על כ-4.5 מיליארד שקל, המהווה כמחצית מסכום האשראי הכולל שהוקצה לקרן.

המערכת הבנקאית ממשיכה בעבודתה לבחינת יתר הפניות, והחשב הכללי נערך בצעדים להגדלת הקרן, על מנת לעמוד בביקושים הגבוהים להלוואות מצד העסקים במדינה.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com