בשורה משמחת: בן 58 החלים ממחלת הקורונה ושוחרר מביה"ח | צפו - 0404
צילום: שערי צדק

בשורה משמחת: בן 58 החלים ממחלת הקורונה ושוחרר מביה"ח | צפו

צבי מיכאלי, שאושפז לפני מספר שבועות במצב קשה בטיפול נמרץ לחולי קורונה בביה"ח שערי צדק, והיה מחובר למכשיר האקמו, שוחרר היום (שישי) לביתו לאחר שהחלים.

צבי, בן 58 ללא מחלות רקע, הגיע לביה"ח במצב קשה והועבר לטיפול נמרץ, שם חובר למכשיר האקמו- מכשיר המחליף את פעילות הריאה. צבי היה מחובר למכשיר במשך כשבועיים, כאשר במהלך הפסח נגמל מהמכשירים.

בשבועיים האחרונים מצבו השתפר במהירות, ולאחר שהתחזק והתקבלו פעמיים תוצאות שליליות לקורונה – שוחרר היום לביתו. צוותי מחלקות הקורונה וטיפול נמרץ קורונה היו נרגשים ביותר בעת שחרורו היום.

צבי ביקש להודות לצוותים הרפואיים: "אני רוצה להודות קודם כל לקב"ה על הנס שקרה לי. ולהודות למלאכים בלבן בשערי צדק. לאחיות, לאחים, לרופאות ולרופאים ולכל הצוותים על עבודת הקודש שהם עושים. אלו אנשים עם לב ענק שנותנים את כל כולם לטובת המטופלים. אני רוצה להודות לד"ר פיליפ לוין, לד"ר יגאל הלביץ, לד"ר אריאל רוקח, לאחיות המדהימות ולכל הצוותים ולומר להם תודה תודה תודה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com