תראו מי שמדבר | כוכב ההקלטות מנדלבליט - 0404
צילום: ערוץ 20

תראו מי שמדבר | כוכב ההקלטות מנדלבליט

אחד משני כוכבי ההקלטות בפרשת מנדלבליט-אשכנזי, הפרשה שקראו לה פרשת הרפז, שיגר אמש מכתב מאיים לבל ידליפו לעיתונאים מישיבות ממשלה.

הכוכב הזה, אדון אביחי מנדלבליט, הוא אלוף בהדלפות מחקירות ודיונים והוא האחרון שיכול להטיף מוסר למישהו בישראל.

מכתבו אתמול, הוא מכתב חשוב וצודק – אם היה נכתב ונשלח ע״י אחר, אך למנדלבליט אין שום זכות מוסרית להטיף למאן דהוא בענייני הדלפות ואיומים בחקירות פליליות.

מנדלבליט הוא כוכב ההקלטות של ישראל ואם תרצו – כוכב ההקלטות המוסתרות. בית המשפט העליון מגן עליו ועל גבי אשכנזי, והיועמ״ש ממשיך לירוק לכולנו בפרצוף.

זה אותו מנדלבליט שהדליף כשהיה פצ״ר. זה אותו מנדלבליט שאמר בהקלטות לאשכנזי שהוא שם ״מישהי״ משלו שתשמור עליהם. זה אותו מנדלבליט ששינה גרסאות בחקירותיו ולמעשה שיקר. זה אותו מנדבליט שהפרקליטות שלו מדליפה בקביעות מחקירות נתניהו ובעיקר הדלפות מגמתיות – עבירה פלילית ברורה.

זה אותו מנדלבליט שממש ב״מקרה״ פגש עיתונאית ונתן לה כמה מילים ״לא מתוכננות״ כדי שישודרו בערוץ 12. זה אותו מנדלבליט שיש עיתונאים המחוברים לטבורו ושולחים מסרים מאיימים למי שמדבר עליו (אני עדיין ממתין שיחקרו אותי, כמו שהבטיח ״שליחו״ גליקמן) זה אותו כוכב הקלטות מוסתרות שממשיך לעשות מהמקפצה.

אדון מנדלבליט, קשוט עצמך ואח״כ קשוט אחרים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com