ראש עיריית ב"ש הודיע: "לא יהיה ירי של זיקוקי דינור בעיר ביום העצמאות" - 0404
ראש עיריית ב דוברות הפועל ב״ש

ראש עיריית ב"ש הודיע: "לא יהיה ירי של זיקוקי דינור בעיר ביום העצמאות"

ראש עיריית ב"ש רוביק דנילוביץ', הודיע הבוקר (חמישי) כי הוא מוותר באופן רשמי על מופע הזיקוקים בבירת הנגב בערב יום העצמאות.

דנילוביץ' כתב לתושבים: "תושבים יקרים, אנחנו נמצאים בשעה של משבר חריף, בריאותי וכלכלי, שהעולם כולו מנסה להתמודד איתו ועם השלכותיו. וכאן אצלנו, במדינתנו האהובה, במציאות כה כואבת שבה משפחות שכולות מתבקשות לא לעלות לקבר יקיריהן ביום הזיכרון, כאשר האוכלוסייה המבוגרת מסוגרת ומבודדת, בשעה שבעלי העסקים נלחמים כדי להציל את מפעל חייהם שנמצא בסכנה ממשית, כשיש למעלה ממיליון מובטלים ושכל שקל חיוני בעת הזו כדי לסייע לנזקקים ולעזור כדי להציל חיי אדם, אני מתנצל, זה לא הזמן לחגיגות ראוותניות.

אז השנה לא יהיו זיקוקים ולא משאיות שחולפות ברחובות, כי אנחנו בתקופת חירום. כולנו נדרשים לגלות אחריות ולהזדהות עם רבים מאיתנו שלא יכולים ליהנות ולחגוג. כבני אדם וכמנהיגים, זהו המבחן שלנו. אז כולנו ביחד, ניצמד להנחיות, נישאר בבתים בחיק המשפחה המצומצמת ונשתדל ליהנות משידורי העצמאות של ערוצי הטלויזיה השונים. עוד תהיינה לנו הזדמנויות לחגוג יחד, כולנו ביחד!"

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]