יוזמה מרגשת: כתיבת ספרי תורה למען אחדות עם ישראל והצלתו ממגיפת הקורונה - 0404

יוזמה מרגשת: כתיבת ספרי תורה למען אחדות עם ישראל והצלתו ממגיפת הקורונה

על רקע משבר הקורונה הפוקד את העולם כולו, התעוררה יוזמה חדשה ומרגשת על מנת לחזק את אחדות עם ישראל בימים אלו. קבוצת יהודים מארצות הברית, בשיתוף קבוצת יהודים מהארץ, יזמו פרויקט ייחודי וראשון ומסוגו: כתיבת מספר ספרי תורה, כאשר המטרה הסופית היא שלכל יהודי, בכל העולם כולו, תהיה אות באחת מהספרים. כל זאת, על מנת להביא לאחדות ישראל ולקירוב לבבות, בימים הקשים של המשבר העולמי.

הצטרפו למיזם האחדות בכתיבת ספרי התורה לכל עם ישראל בימי הקורונה, ע"י לחיצה על הקישור: https://bit.ly/2UPDcXw

המיזם החל רק לפני כשבועיים. עד כה הצטרפו וכתבו אות בספרי התורה למעלה מרבע מליון יהודים מכל רחבי העולם, כאשר כתיבת ספר התורה הראשון במיזם כבר מתקרבת לסיומה.

אל הקריאה לתמוך במיזם הצטרפו רבנים מכל המגזרים השונים, בהם מנהיג הציבור החרדי-ליטאי הרב חיים קנייבסקי, הרב הראשי לישראל דוד לאו, וזקן רבני הציונות הדתית, הרב חיים דרוקמן.

מארגני המיזם הדגישו כי ניתן לכתוב אות בספרי התורה גם ללא עלות: "האחדות הלאומית שנוצרת באמצעות כתיבת ספרי התורה היא מיוחדת ומרגשת. כל יהודי הוא אות בספר התורה. לאורך הדורות, בכל התקופות הקשות, תורת ישראל היא זו שתמיד איחדה את עם ישראל ושמרה עליו. כך אז, וכך היום".

כתיבת ספר התורה הראשון מתקרבת לסיומה, זה הזמן להצטרף ולהיות חלק מהמיזם שמאחד את עם ישראל.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com