שר הכלכלה ליוסי דגן: "תומך בדרישה להגביל את מחיר מסיכות המגן" - 0404
שר הכלכלה ליוסי דגן: רועי חדי

שר הכלכלה ליוסי דגן: "תומך בדרישה להגביל את מחיר מסיכות המגן"

לאחר פנייתו של ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, לשר הכלכלה אלי כהן, בבקשה להגביל את מחירי מסיכות המגן, ולפקח על המחירים שהאמירו ללא פרופורציות בכל הארץ, הודיע שר הכלכלה לדגן כי הוא תומך בדרישה, וכי פנה בנושא לשר הבריאות ליצמן, שהביע נכונות לקדם את הנושא.

בתשובתו לדגן כתב שר הכלכלה: "אכן ראוי שבעת הזאת, על רקע ההנחיות לחובת חבישת מסיכות שיהיה מחיר מפוקח. לאור זאת פניתי לשר הבריאות האמון על הנושא שהביע את נכונותו לקדם את החלת הפיקוח על המסיכות".

לאור זאת פנה הבוקר דגן לשר הבריאות ליצמן, וקרא לו לקדם את הגבלת מחיר מסיכות המגן. לדבריו: "לא יעלה על הדעת שדווקא בעת הזו, בה בתי המשק הישראלי קורסים תחת הנטל, יהיו מי שינצלו את המצב ניצול ציני, ויגבו מחירים מופקעים עבור מוצר שהפך למוצר צריכה בסיסי".

דגן הודה לשר הכלכלה שענה במהירות, והבטיח לקדם את הנושא, מול שר האוצר ושר הבריאות. במסגרת מלחמתו במחירי המסיכות המופקעים הודיע אתמול יוסי דגן לחנויות בתחום מועצה אזורית שומרון, כי מי שיוודע כי הפקיע מחירי מסיכות, רשיון העסק שלו ייבחן מחדש.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com