דיכטר: "יש ראשי שב"כ שמניפים דגל שחור - אני אניף דגל ישראל" | צפו - 0404

דיכטר: "יש ראשי שב"כ שמניפים דגל שחור – אני אניף דגל ישראל" | צפו

ראש השב"כ לשעבר, ח"כ אבי דיכטר, הגיב הערב (ראשון) לדברי ראשי השב"כ לשעבר, שנאמרו לאחרונה במחאת הדגלים השחורים.

ח"כ דיכטר: "120 אנשי בטחון, הייטק ואקדמיה, שבחרו את עצמם, רוצים לבטל את תוצאות הבחירה של 120 חברי כנסת. יחד עם 3 ראשי שב"כ לשעבר, הם הגישו עתירה לבג"ץ בבקשה למנוע את מלאכת הרכבת הממשלה מראש הממשלה בנימין נתניהו.

יש לי חדשות בשבילכם: למזלנו נותר ראש שב"כ אחד שחושב אחרת! אני מאמין בדמוקרטיה ובעיקרון שהרוב קובע. כן, הרוב קובע גם אם איננו מורכב רק מפרופסורים ובטחוניסטים אלא מכלל אזרחי ישראל!

תוצאות הבחירות האחרונות הן חד משמעיות: 58 מנדטים הצביעו לממשלה בראשות נתניהו. 2 מיליון ומאתיים אלף איש! יחד עם גנץ, אשכנזי ונוספים, ישנם כעת 78 מנדטים שרוצים ממשלת אחדות בראשות נתניהו! סך הכל 3 מיליון איש, המייצגים שני שליש מהכנסת!

מובילי מחאת הדגלים השחורים, וביניהם 3 ראשי השב"כ, מדברים על הצלת הדמוקרטיה, אבל פועלים הפוך מכך. חבר'ה, הגיע הזמן שתודו באמת. השמאל בישראל התרסק מפני שהוא התרוקן ממסריו. מרצ נצבעה בצבעי המשותפת הערבית. זו הסיבה שעמיר פרץ ואיציק שמולי נטשו אותם.

בני גנץ וגבי אשכנזי הבינו שאידאולוגיה של "רק לא ביבי", פשוט לא מתיישבת עם ממלכתיות. רק אתמול כל הדגלנים השחורים, ראו בגנץ את המושיע בשער. ברגע שבני התפכח והבין את הצורך בממשלת אחדות בהובלת נתניהו, הפך גנץ לאויב השמאל.

ככה זה אצלם. כפי שאומרים בערבית: מעה מעה, עליה עליה. כשאתה איתם אתה אליל, כשעוזב אותם, אתה כסיל. לפני שהעברתי את חוק יסוד הלאום, קידשתם את חוקי היסוד. אבל ברגע שחוק הלאום עבר, פתאום הצביעות נתגלתה. פתאום לחוק יסוד אין משמעות, פתאום להכרעת 62 מנבחרי הציבור אין ערך.

זו איננה עתירה להצלת הדמוקרטיה, זו עתירה לחיסולה. הערב אתם תניפו שוב דגל שחור. טוב, מה כבר נשאר לכם לעשות אחרי ההתרסקות. אבל אני אניף את דגל ישראל כחול לבן, ובגאווה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com