גנץ: ״אני לא יודע להגיד אם נצליח להקים ממשלה״ - 0404
גנץ: ״אני לא יודע להגיד אם נצליח להקים ממשלה״ אלעד מלכה

גנץ: ״אני לא יודע להגיד אם נצליח להקים ממשלה״

יו"ר כחול לבן בני גנץ, כתב הבוקר (שישי) בעמוד הפייסבוק שלו כי הוא אינו יודע להגיד אם אכן ייצלח ניסיון הקמת ממשלת האחדות.

בדבריו פירט ח"כ גנץ את דרישות רשימתו, במטרה להקים ממשלה: "בנוסף לכל הכלים שאנו דורשים למען שמירה על שלטון החוק, אנחנו דורשים גם כלים אמיתיים כדי להיות חלק מרכזי בהתמודדות עם משבר הקורונה והשלכותיו:

– יקום קבינט קורונה בהובלה משותפת שלי ושל ראש הממשלה שירכז את כל הטיפול בניגוד למה שקורה כעת בין הגופים השונים.

– אנחנו נחזיק את המשרדים הכי משפיעים על ההתמודדות הכלכלית והחברתית עם הקורונה – ביניהם משרד הכלכלה, הרווחה וכמובן תיק הביטחון.

– יהיה לנו מקום שווה בקבינט החברתי-כלכלי לגוש הליכוד.

– נקים קבינט פיוס לאומי שידאג לאחות את הקרעים בחברה הישראלית המפולגת והמפוצלת בטח בתקופה הזו שבה כולנו מתמודדים עם משבר הקורונה. כוחנו באחדותנו. וזה רק חלק קטן.

גם היום אני לא יודע להגיד לכם אם נצליח להקים הממשלה או לא. אני כן יודע להגיד לכם ששותפיי ואני עושים את כל מה שצריך וכל מה שאפשר תוך שמירה על עקרונותינו, כדי שהמדינה תצא מאחד המשברים הגדולים ביותר שחוותה מאז הקמתה. אם חלילה ייגזר עלינו, נלך לבחירות עם ראש מורם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com