מחשש לפרסום חומרים נוספים נגד גנץ מהקלטות ישראל בכר - עו״ד המייצג את היועץ מאיים בתביעה - 0404
מחשש לפרסום חומרים נוספים נגד גנץ מהקלטות ישראל בכר – עו״ד המייצג את היועץ מאיים בתביעה אלעד מלכה

מחשש לפרסום חומרים נוספים נגד גנץ מהקלטות ישראל בכר – עו״ד המייצג את היועץ מאיים בתביעה

הדברים החמורים והאישיים שסיפר על בני גנץ יועצו עד לאחרונה, ישראל בכר, ואשר חלקם נחשף בתקשורת (עמית סגל בערוץ 12 ובועז גולן כאן בחדשות 0404), הם רק חלק מהדברים שאמר בכר ואשר תועדו בהקלטה. חלק מהדברים שנאמרו על ידי בכר מצדיקים בדיקה וחקירה פלילית כנגד בני גנץ. תלונה אף הוגשה בנושא במשטרת ישראל, אך עד לרגע זה לא עשתה המשטרה את עבודתה בעניין.

אמש, צייץ בועז גולן בטוויטר הפרטי שלו: ״בלוק הימין צריך לבחון את כל הדברים שאומר ישראל בכר בהקלטות על בני גנץ. הכללללל. הם ימצאו שם פנינים. מייד לאחר מכן לעשות מעשה גנץ ששם לנתניהו אקדח על השולחן ולהבהיר ליו״ר כחול-לבן: חביבי, אתה שם אקדח? אנחנו מניחים רובה! אחרי הבחירות תהיה חגיגה אם הרובה יתחיל לירות!״

הציוץ של גולן, גרם לישראל בכר למהר ולשלוח (היום, שישי) לגולן מכתב התראה באמצעות עו״ד המייצג אותו, בדרישה כי לא יפרסם דבר ולא יעביר את ההקלטות למאן דהוא.

פנייתו של עו״ד ברטל לגולן תוך איום בנקיטת הליכים משפטיים היא השנייה מאז ערב הבחירות – אז פרסם גולן חלק מההקלטה.

גולן השיב לברטל כי הוא מוזמן להפסיק לאיים ולהטריד ולפנות מיידית בהגשת תביעה, וצייץ בטוויטר: ״בפעם השנייה פונה אליי באיומים עו״ד מטעמו של ישראל בכר, שפתח את הפה על בני גנץ. עניתי לו לפני זמן קצר שהוא מוזמן לתבוע ומתבקש להפסיק להטריד אותי באיומים. הצעתי אמש לבלוק הימין להניח רובה על השולחן ולאיים על גנץ בחשיפת כל חומרי ההקלטה, בהתאם לאקדח ששם לנתניהו על השולחן״.

0404

0404

0404

0404

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]