נערכים ליציאה מהסגר: מועצה אזורית שומרון תחלק 40,000 מסכות פנים לתושביה - 0404
נערכים ליציאה מהסגר: מועצה אזורית שומרון תחלק 40,000 מסכות פנים לתושביה רועי חדי

נערכים ליציאה מהסגר: מועצה אזורית שומרון תחלק 40,000 מסכות פנים לתושביה

המועצה האזורית שומרון הצליחה לרכוש 40 אלף מסכות פנים שיחולקו לתושביה. ראש המועצה יוסי דגן, שיזם את הפרוייקט, אמר כי מטרות המיזם הן לסייע לתושבים להתארגן בהתאם להנחיות משרד הבריאות, להשיג מסכות באופן מיידי ולמנוע את ניצול המצב על ידי סוחרים שמפקיעים מחירים.

דגן: "הצלחנו לרכוש כמות גדולה של 40,000 מסכות בחו"ל ואנו מחלקים אותם בבתי התושבים באהבה והערכה גדולה. אחרי שני מתחמי 'הבדק וסע' לבדיקות קורונה והקמת סיירת מתנדבים שעוברת בבתים ודוגמת תושבים, החלטנו לעלות שלב והפעם לחלק לכלל תושבי המועצה המונה כ-50 אלף תושבים מסיכות פנים על פי התקן".

אתמול והיום בסיוע רכזות הקהילה ורכזי הנוער, חולקו המסכות מבית לבית. אתמול עובדי אגף ישובים ומתנ"ס ארזו את המסכות, באריזה סייע גם דגן שסיכם: "אני מבקש מהתושבים להמשיך ולנהוג על פי הנחיות משרד הבריאות. עד כה כלל תושבי המועצה נהגו בזהירות ועל פי הכללים וקיבלנו על כך שבחים רבים ממשטרת ישראל וממשרד הבריאות. יחד ננצח את הנגיף".

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com