גם במימונה: ״ממשיכים לשמור על חקלאות ישראלית״ - 0404
גם במימונה: ״ממשיכים לשמור על חקלאות ישראלית״ שי רוזנגרטן

גם במימונה: ״ממשיכים לשמור על חקלאות ישראלית״

עשרות מפעילי תנועת "אם תרצו" השתתפו היום (חמישי), אסרו חג של פסח, בפעילות למען חקלאי ישראל במושב ניר בנים ליד קריית מלאכי.

במסגרת הפעילות פעילי "אם תרצו" בצרו הפעילים גפנים בכרמי הישוב, עזרו לחקלאים בשתילה של זמורות גפנים חדשות וכן עזרו בקטיף בשדות המושב.

הפעילות היום בישובי הדרום מצטרפת לפעילותם של
ראשי תאי התנועה הפרוסים בארץ מהצפון עד הדרום בסיוע לתושבים באזורים השונים בכפוף להנחיות משרד הבריאות עקב התפרצות נגיף הקורונה.

בין השירותים שניתנו עד כה: עזרה בחקלאות מצפון הארץ ועד לדרומה, שמירה על ילדים שנשארו בבית, ביצוע קניות עבור אנשים אשר נמצאים בבידוד, עזרה לאוכלוסייה מבוגרת וסיוע במשימות שוטפות ככל שיצטרך.

איתמר יעקובא, בעל הכרם במושב ניר בנים: ״אני מודה לעשרות המתנדבים של "אם תרצו" אשר הגיעו היום לסייע לנו. מחמם את הלב לראות את על ישראל מתגייס בתקופה זו כתף אל כתף להיות איתנו. יחד, נשמור על החקלאות הישראלית ועל ההדדיות בין כולנו״.

נועה בורוכובסקי, רכזת התכנית למחשבה ציונית בתא "אם תרצו" באוניברסיטת אריאל שהשתתפה בפעילות: ״שמחים לעמוד לימינם של חקלאי ישראל בעת הזו ובכלל. חקלאי ישראל הם החלוצים האמיתיים של התקופה וזו זכות לעזור להם, ולו במעט, להמשיך בפעילותם הברוכה. נגיף הקורנה מוכיח שוב כי כוחו של עם ישראל הוא בהליכה יחד, כאיש אחד בלב אחד״.

שי רוזנגרטן

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com