המלחמה בקורונה: לראשונה - מתחמי דרייב אין לבדיקות קורונה בשומרון - 0404
המלחמה בקורונה: לראשונה – מתחמי דרייב אין לבדיקות קורונה בשומרון צבי סוכות

המלחמה בקורונה: לראשונה – מתחמי דרייב אין לבדיקות קורונה בשומרון

מתחם דרייב אין לבדיקת נגיף הקורונה נפתח הבוקר (שני) בצומת תפוח שבמועצה האזורית שומרון. מדובר במתחם דרייב אין ראשון מבין שניים שייפתחו במועצה, כאשר מתחם נוסף נמצא כבר בשלבי הקמה באזור התעשייה ברקן.

המתחם בצומת תפוח נפתח בסיוע המועצה ובשיתוף עם קופת חולים לאומית. ראש המועצה יוסי דגן שהגיע הבוקר לפתיחת המתחם, יחד עם צוותי המועצה, קיבל סקירה מראש המרחב של קופת החולים על המתחם.

דגן אמר כי מדובר במענה היקפי למלחמה בנגיף: "מתחם הדרייב אין שהוקם הבוקר ייתן מענה לתושבי השומרון ולחלק מתושבי בנימין שיוכלו להבדק אצלנו, המתחם הוא עוד נדבך במלחמה שלנו בנגיף".

בשבועות האחרונים מסתובבת ברחבי המועצה סיירת מתנדבים, שהוקמה על ידי המועצה ושאנשיה הוכשרו על ידי צוותי מד"א – לקחת בדיקות קורונה מתושבי המועצה. הסיירת מסייעת גם לערים השכנות.

דגן הוסיף: "שני מתחמי הדרייב אין וסיירת המתנדבים יזניקו אותנו קדימה במלחמה הזו, בתוך שבועות ספורים נגיע למצב שמרבית תושבי השומרון ייבדקו, מי שיימצא חיובי לנגיף נדע לבודד אותו עד שיחלים ובכך נסייע למאמץ הלאומי".

המתחם השני נמצא כבר בשלבי הקמה באזור התעשייה ברקן והוא יתן מענה לעשרות אלפי בני אדם, גם לתושבי השומרון וגם לתושבי העיר אריאל. על פי צורך יוקם גם דרייב אין שלישי בצפון השומרון.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com