השרה רגב בישרה למתנדבת מד"א כי היא תשיא משואה בערב יום העצמאות ה-72 - 0404
השרה רגב בישרה למתנדבת מד דוברות מד"א

השרה רגב בישרה למתנדבת מד"א כי היא תשיא משואה בערב יום העצמאות ה-72

שרת התרבות והספורט מירי רגב, יו"ר ועדת השרים לענייני סמלים וטקסים, בישרה היום (שני) ליסמין מזאוי בת ה-21 מנוף הגליל, פראמדיקית המתנדבת במד"א, כי היא תשיא משואה בטקס הדלקת המשואות בערב יום העצמאות ה-72 למדינת ישראל.

השרה בישרה זאת ליסמין בשיחת ווידאו, כשהייתה במוקד השליטה הארצי של מד"א, יחד עם מנכ"ל מד"א אלי בין ועשרות חובשים ופראמדיקים, שהתרגשו מאוד למשמע הבשורה.

השרה רגב: "אני שמחה להודיע על החלטתי לבחור ביסמין, מתנדבת מצטיינת, המייצגת את רוח הנתינה של אלפי המתנדבות והמתנדבים מכל חלקי העם בארגון מד"א.

ארגון מד"א, ארגון ההצלה הגדול והוותיק בישראל, חוגג 90 שנה להקמתו וזה אך טבעי להצדיע לעובדותיו, לעובדיו ולמתנדביו מכל חלקי האוכלוסייה כל יום מימי השנה, כל שכן בימים אלה של התמודדות אמיצה עם התפשטות נגיף הקורונה.

בעשייתה המבורכת כמי שמבקשת להנחיל את מורשת השואה בקרב נוצרים ומוסלמים בסביבתה, יסמין מחזקת את גשר האיחוד הרב תרבותי בין הקהילות השונות ובין אדם לאדם בישראל".

פראמדיקית מד"א יסמין מזאוי, התרגשה מאוד והתקשתה לעצור את הדמעות: "בבית גדלתי על ערכים שתואמים את ערכי מד"א. ערכים של אהבה ועזרה לאחר, מבלי לדעת מי הוא, ומאיזה דת, גזע ומין הוא מגיע. התחלתי להתנדב במגן דוד אדום עוד כנערה, ולפני ארבע שנים, כשחזרתי מהמסע לפולין עם משלחת מד"א, החלטתי לפעול להגברת זיכרון השואה.

מאז שהייתי ילדה קטנה, ההורים שלי היו אומרים לי שאני בין סוכני השינוי של החברה הערבית להשתלבות במדינה. זה מה שאני עושה, ואמשיך לעשות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com