יועצת רה"מ לענייני בע"ח בפעילות למען חקלאי ישראל: "נותנים כתף לחלוצים האמיתיים של עם ישראל" - 0404
יועצת רה אם תרצו

יועצת רה"מ לענייני בע"ח בפעילות למען חקלאי ישראל: "נותנים כתף לחלוצים האמיתיים של עם ישראל"

עשרות מפעילי תנועת "אם תרצו" השתתפו היום (שני) בפעילות למען חקלאי ישראל במושב קדרון ליד גדרה ובמושב עין ורד ליד נתניה. במסגרת הפעילות, הפעילים עזרו לנטוע קישואים וקטפו פירות הדר אשר מיועדים לייצוא.

הפעילות היום בישובי השרון והשפלה מצטרפת לפעילותם של ראשי תאי התנועה הפרוסים בארץ מהצפון עד הדרום בסיוע לתושבים באזורים השונים בכפוף להנחיות משרד הבריאות עקב התפרצות נגיף הקורונה. בין השירותים שניתנו עד כה: עזרה בחקלאות, שמירה על ילדים שנשארו בבית, ביצוע קניות עבור אנשים אשר נמצאים בבידוד, עזרה לאוכלוסייה מבוגרת וסיוע במשימות שוטפות ככל שיצטרך.

טל גלבוע, יועצת ראש הממשלה לענייני בעלי חיים, אשר השתתפה היום בהתנדבות למען החקלאים, אמרה כי: "השתתפתי הבוקר יחד עם רבים בשתילת כרישה בשדות עין ורד. מרגש לראות שוב ושוב איך עם ישראל יוצא ונותן כתף לחקלאים שהם החלוצים האמיתיים של התקופה. אני קוראת לכל מי שיכול, בהתאם להנחיות, לבוא להתנדב ולעזור בשיגשוגה של החקלאות הישראלית. היא מקור גאוותנו".

אם תרצו

שי רוזנגרטן, ראש תא אם תרצו באוניברסיטת תל אביב אשר מרכז את הפעילות בתנועה, אמר: "במסגרת פעילותנו בתנועת אם תרצו לסיוע בימי הקורונה, באנו לסייע לחקלאים הסובלים ממצוקת כוח אדם. אנו מסייעים בעבודה חקלאית מתוך הבנה כי זהו נדבך נוסף בסולדיריות החברתית שיש לנגוע בימים אלה. אנו קוראים לעם ישראל לבוא ולהמשיך להתנדב למען חקלאי ישראל".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]