אלונה ברקת בפוסט בפייסבוק: "החלטתי סופית לשחרר את המועדון ולהמשיך לדרך חדשה" - 0404
אלונה ברקת בפוסט בפייסבוק: פייסבוק הפועל ב"ש

אלונה ברקת בפוסט בפייסבוק: "החלטתי סופית לשחרר את המועדון ולהמשיך לדרך חדשה"

הבעלים של הפועל ב"ש אלונה ברקת הודיעה הבוקר (שני) באופן סופי כי אין בכוונתה לחזור מההחלטה לעזוב את המועדון, בעקבות המשבר מול שחקני הקבוצה. 

ברקת כתבה בחשבון הפייסבוק של המועדון: "אוהדים, עובדים ושחקנים יקרים, אני רואה את המאמצים של רבים מכם לחזור בי מהחלטתי ואני בהחלט מעריכה את זה. לאחר התלבטות ומחשבה הגעתי למסקנה סופית שעלי לעזוב, לשחרר את המועדון ולהמשיך לדרך חדשה.

חשוב לי להבהיר שלא החלטתי את מה שהחלטתי כדי לכופף את הידיים של אף אחד. נתתי הצעה שהייתה מהנדיבות בליגה ובמשק בכלל ובדרך הבנתי ברגע אחד את מה שהיה עלי להבין הרבה קודם – שאיבדתי את חדר ההלבשה. אני ציפיתי שהשחקנים יתנו בי אמון ויבינו שאני פועלת לטובת המועדון ולטובתם האישית. הם בחרו אחרת שכרו מיד עורך דין ונערכו למאבק. זו כמובן זכותם ובחירתם. רק לאחר מספר ימים בהם הפעילו לחץ בכל חזית אפשרית כדי שאוותר על התוכנית, השחקנים העבירו לידי מסמך רשמי עם החתימות שלהם על מתווה החרום שהצעתי כדי לצלוח את משבר הקורונה. אני מאוד מעריכה את הצעד הזה אבל אי אפשר לאחות את שבר חוסר האמון ולהתגבר על מה שהלך לאיבוד – הלב, הנשמה והערבות ההדדית.

הסתכלתי לאחור על השנתיים האחרונות והבנתי שהאירוע הזה מבטא היטב את אובדן ״הביחד״ ולא רק של השחקנים שתמיד אפיין אותנו, את הנשמה והתשוקה שתמיד הצעידו את המועדון קדימה להשיג יותר עם פחות, את האמון והנכונות לפעול יחד גם בעתות משבר. הבנתי שלא אוכל להמשיך ולהנהיג את המועדון במצב שהגענו אליו. בצד הפירגון הרב שמעתי גם את הביקורות. אז לא חיפשתי לברוח, לא חיפשתי לנצל את המצב ולא איבדתי את היכולות הכלכליות להמשיך במסע הזה. מה שכן איבדתי זה את האנרגיות לבנות את הכול מחדש. כמו שאתם יודעים, הפועל באר שבע תמיד הייתה ותמיד תהיה הרבה יותר מכדורגל עבורי ועבור משפחתי. זה מסע שדורש תשוקה ואנרגיות גבוהות, וברגע שהן אוזלות, אסור לזייף, צריך פשוט לשחרר ולהמשיך הלאה.

מעבר להתחייבויות לעונה הנוכחית, כדי לסייע לנאמן להביא את המועדון לאיזון תקציבי התחייבתי בנוסף על ה-6.5 מיליון ₪ שאני משאירה למועדון בעבור מכירות שחקנים שכבר בוצעו בעבר, גם על מתן תרומה כספית חד פעמית בהיקף של 5 מיליון ₪ שמיועדים למטרה זו. אני פונה לכל גורמי המועדון מבחוץ ומבפנים להתאחד, לתמוך ולדחוף קדימה. זו לא עת לשנאות ולמלחמות אלא עת לאהבה ולערבות הדדית. אני מודה לכולם על 13 שנים מופלאות – לשחקנים, למאמנים, לצוותים, לעובדים, ליעקב טרנר ורוביק דנילוביץ ושאר אנשי העירייה, וכמובן לכם האוהדים המסורים. הפועל באר שבע מעולם לא הייתה שלי, היא הייתה ונשארת של האוהדים. תמיד אמרנו שהמועדון גדול מכל שחקן – הוא גדול גם מכל בעלים. אני יודעת שאתם האוהדים תמשיכו לתמוך במועדון ביתר שאת כדי שהפועל באר שבע תדע ימים יפים גם בעתיד. אני אוהבת אתכם בכל ליבי ותמיד תישארו עבורי עמוק בנשמה בכל אשר אפנה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com