אישום: תושב נתניה שדד בעל מכולת באיומי סכין - 0404
צילום: דוברות המשטרה

אישום: תושב נתניה שדד בעל מכולת באיומי סכין

בתאריך 5.4.20 התקבל במשטרת ישראל דיווח על שוד במכולת ברח' שדרות בן צבי בנתניה. כוחות משטרה הגיעו במהירות למקום והצליחו לזהות ולאתר את החשוד כשהוא בקרבת מקום למכולת וברשותו הסכין והרכוש שגנב זמן קצר קודם לכן.

מחקירת חוקרי המשטרה עולה כי החשוד הגיע בבוקר למכולת כשהוא חובש כפפות, מצוייד בסכין בעלת להב באורך של כ-40 ס"מ ועל ראשו ברדס והוא רעול פנים. החשוד ניגש לדלפק במכולת וביקש מהמוכר סיגריות. כשהמוכר הסתובב לתת לו את מבוקשו, החשוד שלף מכיס מכנסיו את הסכין וקירב אותה לגרונו של החשוד, תוך שהוא דורש ממנו קופסאות נוספות של סיגריות וכסף.

המוכר נענה והכניס לשקיות שחורות את הסיגריות וכסף מזומן בסכום של 320 ₪, אז איים עליו החשוד ואמר: "בלי שטויות, לא להתקשר למשטרה" ונמלט כשברשותו שקיות מלאות בכ-220 חפיסות סיגריות ו-14 חפיסות טבק.

שוטרים שהגיעו במהירות למקום הבחינו בחשוד ובשקיות שהחזיק והוא נעצר לא לפני שניסה להעלים את הסכין.

בהמשך, כשהוכנס לתא מעוכבים בתחנת המשטרה, החשוד ניסה להסיר את הכיתוב שהיה על חולצתו על מנת לטשטש את הראיות נגדו.

מעצרו של החשוד, בן 20 מנתניה, הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת, וביום 8.4.20 הפרקליטות הגישה נגדו כתב אישום בעבירות של שוד בנסיבות מחמירות (נשק), החזקת סכין, הפרעה לשוטר והשמדת ראיה. יחד עם כתב האישום הוגשה נגדו גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

דוברות המשטרה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com