506 מכולות מטורקיה ואנגליה הנושאות ציוד רפואי ומוצרים חיוניים נוספים נפרקו בנמל חיפה - 0404
506 מכולות מטורקיה ואנגליה הנושאות ציוד רפואי ומוצרים חיוניים נוספים נפרקו בנמל חיפה נמל חיפה

506 מכולות מטורקיה ואנגליה הנושאות ציוד רפואי ומוצרים חיוניים נוספים נפרקו בנמל חיפה

העבודה בנמל חיפה נמשכת מסביב לשעון, ואיתה גם פריקה של מטענים חיוניים. הבוקר (ראשון), ברציף המכולות המזרחי בנמל נפרקו מהאוניה NAVIOS INDIGO של חברת YANG MING שורה ארוכה של מכולות שהגיעו מטורקיה ומאנגליה, ובהן ציוד סטריליזציה (כפפות, חומרי חיטוי ומסכות). בסך הכל, נפרקו מהאוניה הבוקר 506 מכולות ובהן מוצרים חיוניים נוספים בנוסף לציוד הרפואי.

חשוב לציין שהאוניה של YANG MING, המיוצגת ומתופעלת בישראל על ידי קונמרט, תטען גם מטען רב של יצוא ישראלי בטרם תמשיך בקו השירות (NEX). בסך הכל מתוכננת היום טעינה של 472 מכולות יצוא מלאות לאוניה, שמאחוריהן שורה של יצואנים שממשיכים להפעיל קווי יצור גם בעת משבר זו.

אליצ'ה פרנקל סמנכ"לית השיווק בנמל חיפה: "ימים לא פשוטים עוברים על לקוחותינו היבואנים והיצואנים. כולם עושים כל שניתן לסייע לכלכלה הישראלית והדבר מחייב אותנו לסייע ככל שניתן. המענה מתבטא בעיקר בלוודא שעבודת הנמל ממשיכה בשגרת עבודה כמעט רגילה, בהעברת מידע מהלקוחות ואליהם סביב השעון, וכמובן גם במציאת בפתרונות יצירתיים למטען דחוף הנדרש לפריקה או טעינה כמזון או ציוד רפואי".

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com