רה"מ שוחח עם חיילים בודדים מרחבי הארץ: "נתאמץ בגמר החג להוציא אזרחים החוצה" - 0404
רה חיים צח, לע"מ

רה"מ שוחח עם חיילים בודדים מרחבי הארץ: "נתאמץ בגמר החג להוציא אזרחים החוצה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח היום (בשיחת וידאו) עם חיילים בודדים לוחמים, מרחבי הארץ ואמר להם כי נעשה מאמץ גדול שלאחר החג והמימונה, יתאפשר להוציא בהדרגה חלקים מאזרחי ישראל החוצה.

רה"מ נתניהו הודה לחיילים על השירות המסור, ואיחל המשך חג שמח ושבת שלום: "אנחנו מאוד מאוד מעריכים את השירות שלכם ואת העובדה שתוך כדי הקורונה אתם שומרים גם על הגבולות שלנו ועל הביטחון שלנו. האתגרים הללו לא נעלמים, הם נשארים איתנו.

אתם נדרשים לעשות שני דברים: לשמור על המדינה ולשמור על עצמכם. אני מאחל לכם שתעברו את החג בהצלחה, שתישארו בריאים ושתעשו חיל, תרתי משמע".

עוד הוסיף רה"מ: "אני לא אדבר על היציאה שלכם לחופשות, כי זו כבר החלטה של המפקדים שלכם – אבל תדעו שאנחנו עושים מאמץ גדול שבגמר החג, אחרי הפסח ואחרי המימונה, נתחיל בהדרגה, כך אני מקווה, להוציא חלקים מאזרחי ישראל, תושבי המדינה החוצה. זה תהליך הדרגתי, זה ייקח קצת זמן. אני בטוח שבכל התהליך הזה אנחנו נמשיך לסמוך עליכם. אני מודה לכם מקרב לב, תשמרו על עצמכם. חג שמח".

בשיחה השתתפו לוחמים ולוחמות מהנח"ל, גולני, שריון, חטיבת הבקעה וחיל האוויר.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com