בפעולה יזומה של פיקוד העורף ומד"א: בדיקות קורונה נערכות ל-120 קשישים בדיור מוגן באילת - 0404
בפעולה יזומה של פיקוד העורף ומד דוברות עיריית אילת

בפעולה יזומה של פיקוד העורף ומד"א: בדיקות קורונה נערכות ל-120 קשישים בדיור מוגן באילת

בפעולה יזומה וייחודית של נפת אילת בפיקוד העורף ומד"א, מתבצעות ברגעים אלה בדיקות לגילוי קורונה בקרב 120 קשישים המתגוררים בדיור המוגן באילת שמפעילה חברת עמידר. בשבוע האחרון מיקד פיקוד העורף מאמץ בדיור המוגן לרבות הסברה במקום בשיתוף העירייה, חלוקה של מזון ונוכחות משמעותית של חיילי הנפה במהלך כל היום.

גם ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי, פנה בעניין ליו"ר ולמנכ"ל עמידר: "מדובר באוכלוסיה בעלת פוטנציאל גבוה וסכנת חיים גבוהה אם חלילה אחד מדיירי הדיור יימצא כחולה. לאור זאת ומתוך הזהירות המרבית המתבקשת נראה לי כנכון, נחוץ ודחוף לדאוג שכל הדיירים יעברו בדיקה לגילוי קורונה וכמובן לפעול לשמירת המתחם כמתחם סגור, סטרילי ונקי עד יעבור זעם".

כאמור לצד טיפול בדיירי המקום, צוות נפת אילת בפיקודו של אל"מ שמוליק יחזקאל בסיוע צוותי מד"א החל הבוקר (שישי) בביצוע בדיקות קורונה יזומות בקרב כל דיירי הדיור המוגן באילת על מנת לשמור על שלומם ובריאותם.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com