השר ארדן: "כשאנו נחגוג את ליל הסדר - השוטרים יפעלו לאכיפת הנחיות משרד הבריאות" - 0404
השר ארדן:

השר ארדן: "כשאנו נחגוג את ליל הסדר – השוטרים יפעלו לאכיפת הנחיות משרד הבריאות"

השר לבטחון הפנים, גלעד ארדן, סייר היום (שלישי) בירושלים כדי לעמוד מקרוב על היערכות המחוז לאכיפת ההגבלות החדשות, שאושרו היום בממשלה.

השר ארדן פגש בראשית סיורו את נשיא המדינה ראובן רובי ריבלין, יחד עם ממלא מקום המפכ״ל, ועדכן אותו על פעילות המשטרה וגופי המשרד לבטחון הפנים במאבק בקורונה.

הנשיא הביע את הערכתו והוקרתו לפעילות השוטרים ומשרתי המשרד. משם המשיך השר לביקור במרכז השליטה המחוזי, המקבל את פניות האזרחים, ולאחר מכן ביקר במספר מחסומי משטרה שנפרסו במסגרת היערכות המחוז; ושוחח עם השוטרות והשוטרים המוצבים בהם.

השר ארדן: ״אני מצדיע לשוטרות ולשוטרים שלנו, שמסכנים את בריאותם למען כולנו. כשאנו נחגוג את ליל הסדר הם יסיירו ויפעלו בישובי המדינה כדי לוודא שהנחיות משרד הבריאות נשמרות.

אני מבקש מהאזרחים לסייע לשוטרים ולהישמע להנחיותיהם. זוהי שעת מבחן לכולנו ואנחנו במלחמה הזו יחד. אם נשאר בחג הזה ביחד, נוכל להיות בני חורין בסיומו״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]