משלוח ענק מארה"ב: מאות טונות של מטען למיגון רפואי נפרקו בנמל חיפה - 0404
משלוח ענק מארה ארז סימון, גיאודרונס

משלוח ענק מארה"ב: מאות טונות של מטען למיגון רפואי נפרקו בנמל חיפה

משלוח ענק של 16 מכולות גדולות ובהן מאות טונות של מטען למיגון רפואי, נפרק בשעה זו בנמל חיפה. המטען שנשלח מטקסס, ארה"ב, מיועד ליצור המוני של מסיכות המגן הפלסטיות לצוותים הרפואיים בישראל ולנותני שירותים חיוניים.

בנוסף, ישמש החומר הפלסטי ליצור לוחות חיץ היגיינים במקומות כמו בתי מרקחת וסופרמרקטים, ובכך להביא להפרדה מלאה בין נותני השירות ללקוחות.

המשלוח הגיע היום בצהריים (שלישי) לנמל חיפה על גבי אוניה המופעלת על-ידי חברת הספנות הישראלית צים, הפועלת ברחבי העולם והוא יצא מטקסס שבארה"ב. 16 מכולות נוספות עם מטען זהה כבר עושות דרכן על אוניות נוספות של צים ואלו יגיעו בימים הקרובים לנמל חיפה.

הציוד שנפרק כעת יועבר למפעליה של חברת פלרם בקיבוץ רמת יוחנן, לייצור המוצר הסופי. ציוד המיגון צפוי להיות מועבר לשימוש צוותי הרפואה – מיד לאחר הפסח.

אשל ארמוני, יו"ר דירקטוריון חברת נמל חיפה: "אנחנו עובדים מסביב לשעון ומבינים את כובד האחריות המוטל על כתפינו בימים אלה. צריך להבין ש-16 מכולות שכאלה שנפרקות מאוניה שוות ערך למטען שמגיע עם צי מטוסים שלם. ואלה רק מקצת מתוך אלפי מכולות שאנחנו פורקים וטוענים מידי יום".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com