מבצע "מקדימים תרופה": איחוד הצלה יציידו ביום אחד 400 קשישים מבני ברק בתרופות - 0404
צילום: דוברות איחוד הצלה

מבצע "מקדימים תרופה": איחוד הצלה יציידו ביום אחד 400 קשישים מבני ברק בתרופות

ארגון איחוד הצלה יצא הבוקר (שלישי) למבצע מיוחד במטרה לצייד 400 קשישים תושבי בני ברק בתרופות להם הם זקוקים עד סוף היום. כ-100 חובשים של איחוד הצלה רכובים על אופנועי אמבולנס גויסו למשימה, ופשטו משעות הבוקר על קופות החולים ובתי המרקחת, שהכינו מראש מארזי תרופות על פי מרשמים.

המבצע נועד להבטיח שאף קשיש בעיר המסוגרת לא יעבור את החג ללא התרופות שהוא זקוק להם. הפעילות היא חלק ממאמץ של איחוד הצלה לסייע לתושבי בני ברק. מרגע החלת מגבלות התנועה ההדוקות על העיר, פועלים מתנדבי איחוד הצלה לחלק מזון לתושבים, לסייע בפעילות הרשות המקומית ובפעילויות הסברה והיום יצא לדרך מבצע חלוקת התרופות.

אפי פלדמן, ראש סניף בני ברק באיחוד הצלה: "היום שמנו לעצמנו מטרה להבטיח את שלומם ובריאותם של הקשישים בעיר, שחלקם גרים לבדם, כדי שאף קשיש בעיר לא יגיע לערב החג ללא תרופות שהוא זקוק להן.

ערכנו רשימות מסודרות של התושבים שזקוקים לעזרה, פעלנו בתיאום מול קופות החולים ובתי המרקחת ומהבוקר עשרות מתנדבי איחוד הצלה שמכירים את העיר כמו את כף ידם עוסקים באיסוף ומסירה של מארזי תרופות. אנחנו צפויים לסיים את המשימה עוד לפני סוף היום".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com