ביוזמת הגב' שרה נתניהו: פרויקט במסגרתו תנועות הנוער יסייעו לקשישים בהפגת הבדידות - 0404
ביוזמת הגב' שרה נתניהו: פרויקט במסגרתו תנועות הנוער יסייעו לקשישים בהפגת הבדידות אבי אוחיון, לע"מ

ביוזמת הגב' שרה נתניהו: פרויקט במסגרתו תנועות הנוער יסייעו לקשישים בהפגת הבדידות

רעיית ראש הממשלה, הגברת שרה נתניהו, פנתה לאחרונה למנכ"ל משרד רה"מ רונן פרץ ביוזמה חשובה – לחבר בין תנועות הנוער לבין אוכלוסיות מוחלשות הנמצאות בסיכון; במטרה לסייע להם להפיג את הבדידות.

במסגרת היוזמה, הציעה הגב' נתניהו כי חניכי תנועות הנוער יקיימו עם האוכלוסיות המוחלשות שיחות יומיות על מנת לדרוש בשלומם ולסייע להם בהפגת הבדידות, בכפוף להנחיות משרד הבריאות. מנכ"ל משרד רה"מ רונן פרץ מצא כי תנועות הנוער נכונות לסייע למאמצי התמיכה באוכלוסיות אלה, בכפוף להנחיות.

מנכ"ל משרד רה"מ פנה ליו"ר מרכז השלטון המקומי חיים ביבס, במטרה להניע את היוזמה ברחבי הארץ, וציין כי במידת הצורך – ככל שיעלה צורך בתרופות, מזון או כל צורך חיוני אחר, יועבר המידע לרשויות הרלוונטיות.

רעיית ראש הממשלה שוחחה עם מנכ"ל המשרד פרץ, ויו"ר השלטון המקומי ביבס, והודתה להם על שנענו להצעתה: "כולנו נלחמים יחד נגד מגיפת הקורונה ובזמן הזה אסור לנו לשכוח את האוכלוסיות המוחלשות שזקוקות לסיוע יותר מכל.

אני בטוחה שהחיבוק הוירטואלי החם של בני הנוער יתרום רבות גם להפגת תחושת הבדידות הקשה. תודה לכל מי שנרתמים בעת הזאת לערבות הדדית ולסיוע זה לזה".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com