ימינה: ״נתניהו נכנע בעניין המשפטי לחלוטין לכחול לבן״ - 0404
ימינה: ״נתניהו נכנע בעניין המשפטי לחלוטין לכחול לבן״

ימינה: ״נתניהו נכנע בעניין המשפטי לחלוטין לכחול לבן״

מפלגת ימינה ביקרה הערב (שני) את ראש הממשלה בנימין נתניהו בטענה כי במסגרת המשא והמתן לאחדות, הוא נכנע לדרישות כחול לבן בתחום המשפטי.

בימינה קראו לרה"מ לעמוד על הקווים האדומים של המחנה הלאומי: "לפי הפרסומים, בהסכם המתגבש נכנע נתניהו בעניין המשפטי לחלוטין לכחול לבן. אהרון ברק וההפיכה השיפוטית שלו חוזרים אל הבמה וימשיכו למנות את בני טיפוחיהם לבית המשפט העליון. והכל במזומן ומרגע הקמת הממשלה. זו תהיה בכיה לדורות ואנחנו קוראים לנתניהו להתעשת ולעמוד על הקווים האדומים של מחנה הימין.

ב"תמורה" "קיבל" נתניהו ניסוח עמום לגבי הריבונות שלא אומר כלום, וגרוע מכך, דוחה את הריבונות סמוך מידי לבחירות בארה"ב באופן שמטיל צל כבד על האפשרות לקבל הסכמה אמריקאית למהלך.

אנחנו קוראים לראש הממשלה נתניהו לכרוך את חוקי הרוטציה עם הריבונות ולהביא לממשלה את החלת הריבונות על כל ההתיישבות ביהודה ושומרון לפני העברת חוקי הרוטציה בכנסת. אחרת ברור מאוד שנישאר בלי הריבונות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com