עמותת אחיעד לשר ארדן: הורה לאכוף את הנחיות משרד הבריאות גם בקרב מסתננים - 0404
עמותת אחיעד לשר ארדן: הורה לאכוף את הנחיות משרד הבריאות גם בקרב מסתננים

עמותת אחיעד לשר ארדן: הורה לאכוף את הנחיות משרד הבריאות גם בקרב מסתננים

מנכ"ל עמותת אחיעד, יצחק וסרלאוף, פנה הערב (מוצ"ש) במכתב דחוף לשר לבטחון הפנים, גלעד ארדן, בדרישה להפסיק את האפלייה באכיפת הנחיות משרד הבריאות בדרום תל אביב, ולהנחות את המשטרה לאכוף את ההנחיות גם בקרב אוכלוסיית המסתננים.

כתבת גלי צה"ל בתל אביב, ליה ספילקין, פרסמה הערב בחשבון הטוויטר שלה סרטון בו נראה שוטר אומר לתושב דרום תל אביב: "מסתנן לא יקבל דו"ח. הממשלה החליטה שנגד זרים לא אוכפים".

בעקבות הדברים, כאמור, פנה וסרלאוף בפנייה דחופה לשר ארדן. בפנייה נכתב ביחס לתשובת השוטר: "מכובדי השר ארדן, ככל שתשובתו של השוטר אכן משקפת את מדיניות המשטרה, הרי שמדובר בחרפה של ממש, שעל האחראים עליה לתת את הדין".

וסרלאוף הוסיף: "כתושב דרום תל אביב הסובל מאי אכיפת ההנחיות כלפיי המסתננים, הממשיכים להסתובב ולהתקהל בחופשיות ברחובות השכונות, אני פונה אליך הערב בדרישה להורות למשטרה לאכוף באפס את סובלנות את הנחיות משרד הבריאות כלפי המסתננים ולהפסיק באופן מיידי את האכיפה הבררנית ומדיניות האיפה ואיפה בה נוהגים שוטרי משטרת ישראל בדרום תל אביב".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com