גורם בישראל ביתנו: ״אם לא ליברמן - כבר היינו בתוך ממשלת ימין עם הליכוד״ - 0404
גורם בישראל ביתנו: ״אם לא ליברמן – כבר היינו בתוך ממשלת ימין עם הליכוד״ ישראל ביתנו

גורם בישראל ביתנו: ״אם לא ליברמן – כבר היינו בתוך ממשלת ימין עם הליכוד״

האם במפלגת ״ישראל ביתנו״ מתחילים להבין שבגלל יו״ר המפלגה ורצונו האישי במפלת נתניהו, כלל החברים שנכנסו לכנסת בבחירות מס׳ 3 נותרים שוב בחוץ?

גורם בישראל ביתנו אמר לחדשות 0404 כי כולם מבינים שישראל ביתנו היא שותפה טבעית לממשלת ימין, אך בגלל אביגדור ליברמן היא לא כזאת.

״אני לא חושב שיש הרבה מה להסביר״, אמר גורם במפלגה לחדשות 0404 והוסיף: ״ברור לך שאם לא ליברמן, כבר היינו בתוך ממשלת ימין עם הליכוד. כולנו רואים עין בעין עם הליכוד ויתר המפלגות בגוש. נושא החרדים לא היה עד לשנה האחרונה חלק מהתפיסה שלנו ובכלל לא עלה בהתנהלות התקשורתית שלנו. אין לנו בעיה עם החרדים ולא עם הבית היהודי או האיחוד הלאומי״.

הגורם הוסיף וציין: ״אני לא רוצה שהדברים שלי יטעו אותך. אני כיום אעשה את מה שיחליט יו״ר המפלגה ולא אלך כנגדו, אך אין ספק שיש לי מחלוקת עם ההתנהלות שלו. הוא טועה ומונע מאיתנו כניסה לממשלה – מה שגורם כעת שתקום ממשלה אחרת וכזאת שהמצביעים שלנו ברובם הגדול לא רצו לראות״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com