ליברמן כתב נגד ליצמן וחטף ביקורת קשה ברשת החברתית: ״ירדת מהפסים - אתה לא רלוונטי״ - 0404
ליברמן כתב נגד ליצמן וחטף ביקורת קשה ברשת החברתית: ״ירדת מהפסים – אתה לא רלוונטי״ פייסבוק

ליברמן כתב נגד ליצמן וחטף ביקורת קשה ברשת החברתית: ״ירדת מהפסים – אתה לא רלוונטי״

ח״כ אביגדור ליברמן שחטף את המכה הגדולה ביותר בתום מערכת הבחירות השלישית, לאחר שהתברר לו שלאף אחת מהמפלגות, גם לא לשותפתו עד לאחרונה, כחול לבן, אין בו שום עניין.

ליברמן, תקף הבוקר את שר הבריאות יעקב ליצמן וצייץ: ״אנחנו עדיין לא יודעים כיצד יסתיים המו״מ הקואליציוני בין הליכוד לכחול לבן, אבל מה שברור הוא שאסור שליצמן ימשיך לכהן כשר הבריאות״.

ליברמן חטף ביקורת קשה מהגולשים בטוויטר הפרטי שלו ובין השאר הזכירו לו כי המועמד שלו לתפקיד שר הבריאות, פרופ׳ ליאוניד אידלמן, אמר רק לאחרונה כי, ״בהלת הקורונה באה רק בגלל הבחירות״.

שלי הגיבה וציינה: ״העיקר שליברמן בחוץ. אין שמחה יותר מזה״. גולש אחר הגיב לליברמן: ״מי כן? יא שונא חרדים, איש ביבים שכמוך! אתה בנוי על שנאה״.

גולש נוסף הגיב: ״אתה לא רלוונטי. לך לשבת באופוזיציה עם הערבים בשקט״. יניב תורג׳מן הגיב לליברמן: ״אוהבים אותך באופוזיציה. תשאר שם״.

אורנה כתבה ליו״ר ישראל ביתנו: ״מה אתה רוצה? למה אתה עדיין מתערב כאילו שאתה משפיע? תניח לנו״. ישכר זלמנוביץ׳ צירף לליברמן תמונה מכתבה והגיב: ״בחייאת ליברמן, המועמד שלך לתפקיד שר הבריאות זילזל בקרונה ואמר שזה רק בגלל הבחירות״.

נחי זאבי כתב: ״הדבר הכי ברור שצריך להיות – אסור להכניס את ישראל ביתנו לממשלה בשום שלב, גם במחיר של שר בלי תיק״.

״מסתבר שליצמן יותר ראוי מהמועמד ההזוי שלך למשרד הבריאות. תפרוש כבר מהחיים הפוליטיים. גרמת כבר למספיק נזקים״, הגיב גולש נוסף.

אלי ממן כתב לליברמן: ״לא אכפת לי מי שר הבריאות, העיקר שאתה בחוץ״. אברשה צייץ בתגובה: ״אתה תשב בבית וליצמן יהיה שר. יא לוזר״.

נפתלי יונה הגיב: ״אתה לא יודע כמה הערכתי אותך… אבל ירדת מהפסים לגמרי. הכל אישי אצלך. האיש שעומד במשרד הבריאות היום כעובדה נותן את התוצאה במלחמה בקורונה הכי טובה בעולם וכל מה שיש לך לכתוב זה רפש״.

דודו קודלר כתב: ״אנחנו עוד לא יודעים איך ייגמר משבר הקורונה, מה שבטוח – אתה חייב לעוף מהכנסת״ ובן צייץ: ״מה אתה נדחף? אתה לא רלוונטי כבר״.

רבים ונוספים הגיבו נגד ליברמן ולמעשה, כמעט כל ציוץ או התייחסות של יו״ר ישראל ביתנו גוררים אחריהם מבול של תגובות זועמות ומזלזלות נגדו.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com