תנועת רגבים במיזם מרגש לקראת יום העצמאות: תשלח לכל דורש דגל ישראל מגנטי עד הבית - ללא תשלום - 0404
תנועת רגבים במיזם מרגש לקראת יום העצמאות: תשלח לכל דורש דגל ישראל מגנטי עד הבית – ללא תשלום

תנועת רגבים במיזם מרגש לקראת יום העצמאות: תשלח לכל דורש דגל ישראל מגנטי עד הבית – ללא תשלום

עדיין לא ידוע לנו איך יסתיים משבר הקורונה, אך באופק כבר נראים יום הזכרון ויום העצמאות. בתקופה שבכל שנה מתאפיינת בחגיגיות ובהנפת דגלי הלאום בבתים ובמרחב הציבורי, עדיין לא ברור כיצד ניתן יהיה לחגוג השנה ולציין את יום העצמאות. 

תנועת רגבים, הפועלת לשמירת אדמות המדינה ולקידום מדיניות קרקע ציונית, יוצאת בימים אלו במבצע להעלאת המוראל הלאומי ומחלקת לכל דורש, דגל ישראל מגנטי שיגיע עד הבית. 

מאיר דויטש, מנכ"ל תנועת רגבים: "היום יותר מתמיד, אנחנו זוכרים שמה שמסייע לכולנו להתמודד עם המשבר היא הסולידריות והאחווה של כל עם ישראל, הבאים לידי ביטוי בדגל הכחול לבן. לכן החלטנו לצאת במבצע חלוקת דגל מגנט כדי להזכיר לכולנו את התקווה שמסמל הדגל הזה. אנו מקווים שעד יום העצמאות, עם ישראל יוכל לתלות את המגנט על הרכבים ועל הצד החיצוני של דלתות הבתים כמו בכל שנה".  

"אם הדבר לא יתאפשר", מוסיף דויטש בחיוך, "כל משפחה תוכל להדביק את הדגל על צידה הפנימי של דלת הבית או על דלת המקרר שזוכה לפופולריות רבה בימים אלה". 

הירשמו בקישור וקבלו דגל מגנט בחינם עד הבית.

תנועת רגבים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com