ראש המועצה האזורית שומרון לרה"מ לנתניהו: "ממש את ההזדמנות ההיסטורית והבטחת הבחירות להחלת ריבונות" - 0404
ראש המועצה האזורית שומרון לרה מועצה אזורית שומרון

ראש המועצה האזורית שומרון לרה"מ לנתניהו: "ממש את ההזדמנות ההיסטורית והבטחת הבחירות להחלת ריבונות"

על רקע המו"מ הקואליציוני בין אנשי כחול לבן לליכוד, מזכיר הבוקר (רביעי) ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, לראש הממשלה בנימין נתניהו, את הסיבה בגינה יצא הימין לקלפיות, ואת הבטחת הבחירות.

לדבריו: "אני מבקש להזכיר שהחלת ריבונות ביו"ש היא הבטחת הבחירות שבגינה יצאו תומכי הימין לקלפיות. ראש הממשלה בנימין נתניהו צריך לממש את ההזדמנות ההיסטורית הזו, ולקיים את ההבטחה הפוליטית שהיתה ערובה ליציאה של תומכי הימין מהבתים לקלפי, מה ששינה את התוצאות מהבחירות של ספטמבר – החלת ריבונות.

ראש הממשלה צריך להבהיר לאנשי כחול לבן היקרים שהחלת הריבונות שווה וחשובה יותר מהקמת הממשלה, זה הבסיס שצריך להיות להקמת הממשלה הבאה. ריבונות ביהודה ושומרון ומניעת מדינת טרור בלב הארץ".

דגן מזכיר את הנושא לאחר שבחודש ינואר האחרון הבטיח ראש הממשלה, באמצעות יועציו, לאחר הצהרת טראמפ בנוגע לתוכנית המאה כי מייד לאחר ההצהרה תוחל ריבונות ביהודה ושומרון. לאחר מכן בשל התערבות האמריקאים, הודיע ראש הממשלה כי החלת הריבונות תדחה, כי מי שמעוניין בהחלת ריבונות צריך לבחור בו, ובכך הפך את החלת הריבונות להבטחת הבחירות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com