אריה קינג תוקף: "פעילות משטרת הרש"פ בשטחי ירושלים - הפרה בוטה של חוק יסוד. בחרתם ביבי קיבלתם טיבי" - 0404
אריה קינג תוקף: שלמה מור, חדשות 0404

אריה קינג תוקף: "פעילות משטרת הרש"פ בשטחי ירושלים – הפרה בוטה של חוק יסוד. בחרתם ביבי קיבלתם טיבי"

חבר מועצת העיר ירושלים, אריה קינג, תקף את הליכוד על כך שבמסגרת התפשטות הקורונה, המשטרה הערבית פועלת בימים האחרונים בתיאום עם ישראל, באופן גלוי עם נשקים בתחומי ירושלים ומבצעת אכיפה במקום.

אריה קינג כתב: "ממשלת ישראל פוגעת בשלמות ואחדות ירושלים. ממשלת ישראל עוברת על חוק יסוד וחברי הממשלה שמייצגים את הימין שותקים?! מאז שעות הבוקר מתקשרים אליי תושבי ירושלים רבים שגרים בשכונת כפר עקב, עוד עשרות פניות הגיעו באמצעות הפייסבוק מישראלים מודאגים שלפתע פתאום מוצאים בשכונתם את שוטריו של אבו מאזן מחלקים להם הוראות ומאיימים עליהם באיומים שונים.

וכל זאת בהסכמתו של בנימין נתניהו, ראש ממשלת ישראל, ובהסכמת ממשלת ישראל שבה חברים: נפתלי בנט, גלעד ארדן, בצלאל סמוטריץ' וזאב אלקין. מדובר בהפרה בוטה של חוק יסוד: ירושלים בירת ישראל! חברי סיעת מאוחדים עם אריה קינג, פנו הערב לשרים: אלקין, ארדן ובנט וכן לראש הממשלה והתריעו בפניהם שהמשך פעילות משטרת הרש"פ בתחומי ירושלים, יגרור עתירה לבית המשפט העליון, בשל העובדה שמדובר בהפרה בוטה של חוק יסוד".

אריה הוסיף: "הליכוד מיישם את מדיניות הרשימה המשותפת, ממש בחרתם ביבי וקיבלתם טיבי! ראש הממשלה נתניהו ושריו מאשרים למשטרת "הרשעות הפלסטינאית" לפעול בגלוי, על מדים, עם נשקים בתחומי ירושלים, זאת תוך הפרה בוטה של סעיף 6 בחוק יסוד ירושלים בירת ישראל. והליכודניקים "הימניים" שותקים. כרגיל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]