הצבעתם ״מחל״ - קיבלתם ממשלת מרכז-שמאל. הצבעתם כחול-לבן? גם עליכם עבדו - 0404
הצבעתם ״מחל״ – קיבלתם ממשלת מרכז-שמאל. הצבעתם כחול-לבן? גם עליכם עבדו עמוס בן גרשום, לע"מ

הצבעתם ״מחל״ – קיבלתם ממשלת מרכז-שמאל. הצבעתם כחול-לבן? גם עליכם עבדו

ממשלת נתניהו מתחילה להסתמן כמו ממשלה שרוב העם היהודי כלל אינו רוצה בה. ממשלה שבה עמיר פרץ ואיציק שמולי צפויים להיות שרים? ממשלה שבה שר הביטחון הוא בני גנץ והחוץ אשכנזי?

ממשלה שבה בכלל מעיזים להציע את ניסנקורן לתפקיד שר המשפטים?

ממשלה שבה בני גנץ רוצה זכות וטו בעניין הסיפוח והריבונות?

ממשלה שבה מדברים על ביטול חוק קמיניץ? שכל ערבי יוכל להמשיך ולבנות בצורה בלתי חוקית ולהשתלט על אדמות מדינה? ממשלה שתתיר לבדואים להמשיך ולגזול לנו מאדמות ארץ ישראל? ממשלה שבה חאן אל אחמר יוכשר?

ממשלה שהשותף הבכיר שלה, שעלול להיות כאן ראש ממשלה בעוד שנה וחצי, מדבר על כך שאסור לגעת בבג״ץ והשופטים שהפכו כבר מזמן לראשי ממשלה הם קודש הקודשים ולא עם ישראל הריבון בארצו?

הממשלה שעומדת לקום מפחידה אותי ומפחידה עוד רבים אחרים.

כל הקלפים בידיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, שאכן, עשה קסם פוליטי ופירק את כחול לבן לרסיסים, השתיק את ליברמן המסית ונתן סטירה ליעלון ולפיד והותיר אותם חבולים ובעיקר טיפשים. כל זה נכון, אך דווקא עכשיו, כאשר הקלפים בידי ראש הממשלה בנימין נתניהו, כאשר גנץ ואשכנזי גמורים פוליטית ושנואים על הצד השמאלי של המפה – דווקא עכשיו, צריך ראש הממשלה לכופף אותם עוד יותר ולרסק את אלה שתפיסתם ממשיכה לרסק את כולנו. נתניהו, שיוצא מבידוד – צריך להכניס אותם לבידוד!

מי שבחר בכחול-לבן מבין שרימו אותו כמה פעמים. פעם אחת שהבטיחו והתחייבו מעל כל במה אפשרית שלא יישבו ולא יפעלו עם תמיכה של הרשימה הערבית המשותפת (וכבר שיתפו איתה פעולה ראשונה בהדחת אדלשטיין) ובפעם השנייה כאשר בני גנץ התחייב שלא יישב תחת נתניהו. פעם נוספת רימו את בוחרי כחול-לבן, לאחר שהבטיחו להם שמערכת הבריאות בקריסה והם הם יטפלו בה, אבל על תפקיד שר הבריאות הם בכלל לא עומדים.

מי שבחר במפלגת העבודה גם הוא מרגיש ששיקרו אותו, לאחר שבעל השפם לשעבר הבטיח שאין סיכוי שיישב תחת ראש הממשלה נתניהו.

מי שהצביע מחל – מרגיש שעבדו גם עליו. הבטיחו לו ממשלת ימין, הבטיחו לו טיפול בבג״ץ, ריבונות וחאן אל אחמר ועוד ועוד ועוד ובנתיים, הוא מקבל סטירה ושמאל היישר לתוך הפנים.

בגדול, רימו את רוב עם ישראל שהצביע בבחירות ומתרצים זאת בנגיף הקורונה.

רגע לפני שהרמאות תכנס לתוקף, חובה לעצור את המהלך ההזוי. השליטה צריכה להיות לחלוטין על פי גודל המפלגות ולא על פי גודל הרצון של רובי ריבלין (פריטטית שמטיטטית). אם לא נקבל את זה – עדיף לצאת לבחירות מס׳ 4.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]