ראשי מועצת יש"ע לרה"מ: "עגן בקווי היסוד של הממשלה - החלת ריבונות על יו"ש ובקעת הירדן" - 0404
ראשי מועצת יש מועצת יש"ע

ראשי מועצת יש"ע לרה"מ: "עגן בקווי היסוד של הממשלה – החלת ריבונות על יו"ש ובקעת הירדן"

ראשי המועצות במועצת יש"ע שלחו היום (שלישי) מכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו, על רקע גיבוש קווי היסוד של הממשלה שעתידה לקום.

במכתב, קראו ראשי הרשויות לרה"מ להחיל את הריבונות הישראלית על יהודה, שומרון ובקעת הירדן מיד עם הקמת הממשלה: "בשלב גיבוש הממשלה החדשה – אנו שבים וקוראים לך לא להחמיץ את ההזדמנות ההיסטורית שהובלת, ולהביא לידי מימוש את המחויבות שלך לאזרחי ישראל ואת כל ההישגים שהשגת, על ידי החלת החוק הישראלי ביהודה, שומרון ובקעת הירדן".

עוד הוסיפו: "בשנה האחרונה עשינו יחד אתך כברת דרך ארוכה לקידום החלת הריבונות הישראלית ביהודה ושומרון. עמדנו לצידך ותמכנו בך. ניצבנו ביישובים, בירושלים ובוושינגטון וברכנו מכל מקום על פעילותך להחלת החוק הישראלי על האזורים הללו.

כמי שעמדו לצידך בכל מערכות הבחירות האחרונות, אנו מצפים שתעגן בקווי היסוד של הממשלה החלת ריבונות מיידית על יהודה, שומרון ובקעת הירדן, מיד עם הקמת הממשלה. הגיעה העת לעשות צדק היסטורי, ולשים קץ לאפלייתם של חצי מיליון אזרחי ישראל החיים בלב ארץ התנ"ך".

על המכתב חתומים ראשי מועצת יש"ע, אשר לדבריהם הבינו את גודל השעה, ומצפים מראש הממשלה לקדם את נושא החלת הריבונות בהקדם האפשרי עם הקמת הממשלה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]