המאבק בהתפשטות הקורונה: ארגון איחוד הצלה יוצא בקמפיין הסברה למגזר החרדי - 0404
המאבק בהתפשטות הקורונה: ארגון איחוד הצלה יוצא בקמפיין הסברה למגזר החרדי דוברות איחוד הצלה

המאבק בהתפשטות הקורונה: ארגון איחוד הצלה יוצא בקמפיין הסברה למגזר החרדי

איחוד הצלה יצאו בקמפיין הסברה במגזר החרדי על החובה להישמע להוראות משרד הבריאות, הסכנה בהתקהלות והחובה להישאר בבית בימים אלו של מגפת הקורונה. עשרות אלפי מודעות קיר הודבקו בשעות האחרונות בבני ברק, ירושלים, בית שמש, מודיעין עילית, ביתר עילית, אלעד, אשדוד ובערים ובריכוזים חרדיים נוספים תחת הכותרת: "לא יוצאים לרחוב. נקודה".

המודעות מזכירות לציבור כי "גדולי הדור פסקו באופן נחרץ: אין מנייני תפילה בחוץ ובעשרה. זו סכנת נפשות!" וכי "התחכמויות ופלפולים עלולים חלילה לעלות בחיים של היקרים לך!". במקביל, נשלחו מסרים טלפוניים דומים ל-500 אלף משתמשים בעלי טלפון כשר המסבירים כי "נתוני ההדבקה בציבור החרדי גבוהים ומחרידים. כל יציאה מהבית, כל קרבה לאנשים, ממשיכה את מעגל האימים הזה. אתם חייבים לעצור את זה.

פשוט אל תצאו מהבית. כך אתם נשמרים מהידבקות ומצילים את החיים. שמרו על ההוראות ופשוט שמרו על החיים".

יו"ר איחוד הצלה משה טייטלבוים ומנכ"ל איחוד הצלה אלי פולק, שמובילים את המיזם, מסבירים כי הקמפיין הוא הכרח לאור המחסור בהסברה נכונה ומתאימה בציבור החרדי. "ראינו את המספרים הגואים של הנדבקים ואת התגובות השליליות כלפי כלל החברה החרדית שהדבר יצר והבנו שאנו חייבים לעשות מעשה", מסביר טייטלבוים.

דוברות איחוד הצלה

דוברות איחוד הצלה

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]