לאחר כחודש, נהג אוטובוס התיירים שחלה בקורונה ואושפז במצב קשה, החלים ושוחרר: "הצוות הציל לי את החיים" - 0404
לאחר כחודש, נהג אוטובוס התיירים שחלה בקורונה ואושפז במצב קשה, החלים ושוחרר: המרכז הרפואי פדה פוריה

לאחר כחודש, נהג אוטובוס התיירים שחלה בקורונה ואושפז במצב קשה, החלים ושוחרר: "הצוות הציל לי את החיים"

יום של שמחה ואופטימיות במרכז הרפואי פדה-פוריה. ג'וני בן ה-38, נהג אוטובוס התיירים שאושפז במצב קשה והיה חולה הקורונה הקשה הראשון בישראל, החלים ושוחרר לביתו. ד"ר משה מתן, מומחה טיפול נמרץ במרכז הרפואי, בישר אחר הצהריים: "אני שמח לבשר שהיום מטופל הקורונה המורכב והקשה הראשון בישראל, חוזר הביתה הוא יוצא מפה כשהוא מחייך והוא מרגיש טוב. לאור המצב שהוא היה בו רק לפני שבועיים, זה מבחינתנו הישג גדול!".

ג'וני הסכים היום לראשונה, להתראיין בקצרה: "אני נזכר ביום שד"ר מתן העיר אותי, הייתי מחובר לכל המכשירים והצינורות, לא יכולתי לדבר, שמעתי אותו שואל אותי אם אני יודע איפה אני נמצא. לא יכולתי לענות לו, באותו רגע חשבתי שהרדימו אותי לכמה שעות. לא תיארתי לעצמי שעבר שבוע שלם. ד"ר מתן הסביר לי מה הטיפול שקיבלתי ומה השלב הבא בטיפול. הם היו מצוינים, ד"ר מתן, ד"ר אבו זיאד, וכל הצוות הסיעודי, אילנה עשהאל האחות האחראית, הם לא עזבו אותי לרגע.

אני מרגיש שהצוות הזה הציל לי את החיים! רק בזכותכם אני עומד שוב על הרגליים. אני רוצה להודות לכל הצוות שטיפל בי והחזיר אותי לחיים. אני יודע כמה זה היה קשה, ואני רוצה שידעו שאני מאד מעריך את מה שעשיתם בשבילי. אני יודע שכמה שאודה לכם זה לא יהיה מספיק. בזכותכם עכשיו אני מרגיש טוב, כמו חדש".

לג'וני אישה ושלושה ילדים, בת 10, ושני בנים, בן שנתיים וחצי ותינוק בן 7 חודשים. "את אלכס התינוק לא ראיתי יותר מחודש. זה כל כך קשה. הדבר הראשון שאני רוצה לעשות עכשיו שהבראתי, זה לנסוע הביתה לראות את הילדים שלי. אני מאד מתגעגע למשפחה, גם הם עכשיו בסגר ולא יוצאים מהבתים", סיפר. 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]