בישיבה של משרד רה"מ עם ארגוני מסתננים: דנו גם בשחרור מחבלים "בגלל הקורונה" - 0404
בישיבה של משרד רה אם תרצו

בישיבה של משרד רה"מ עם ארגוני מסתננים: דנו גם בשחרור מחבלים "בגלל הקורונה"

תום ניסני, ראש אגף פעילים וחינוך בארגון "אם תרצו" פרסם היום (שני) כי בישיבה של משרד רה"מ עם ארגוני מסתננים, דנו גם בשחרור מחבלים "בגלל הקורונה".

כך כתב ניסני בעמוד הפייסבוק של ארגון "אם תרצו": "כזו חרפה אני לא חושב שראיתי הרבה זמן. וראיתי הרבה לאחרונה! משרד רה"מ הזמין השבוע "שולחן עגול" עם ארגונים שונים במסגרת מיזם שנקרא "השולחן העגול במשרד ראש הממשלה".
 
לא יאומן, פשוט לא יאומן, אבל הוקם "צוות משנה" בראשות נציגת משרד המשפטים שכינסה את כ-ל ארגוני השמאל הרדיקלי (!!!), אלה שחותרים נגד המדינה, מייצגים מחבלים בבג"צ, דורסים את תושבי דרום ת"א ומה לא – לדיון כדי להתייחס ל"נושאים הדורשים קשב מיוחד".
 
נו, אז במי מתעסקים במשרד רה"מ עם קשב מיוחד שאלתם? אז הקימו שם "צוות משנה בנושא זרים וחסרי מעמד": – מחבלים בכלא. שנקראים כמובן "אסירים ביטחוניים".
– מסתננים. שנקראים כמובן "מבקשי מקלט".
– שאר "מסכנים" מהרשות הפלסטינית.
 
שום מילה על תושבי השכונות, בעלי עסקים קטנים שמתרסקים, קשישים ישראלים. כלום. כרגע דחוף להתעסק בזכויות המסתננים ובזכויות מחבלים בבתי-כלא. תמשיכו לקרוא ותראו.

עכשיו, את מי אירחו שם והוציאו פרוטוקול שמפורסם לכל באתר משרד רה"מ (http://beinmigzari.pmo.gov.il/Emerg…/Pages/corona230320.aspx)
תחת הלוגו של משרד רה"מ?

– עו"ד בנימין אסטריכה מ"המוקד להגנת הפרט", ארגון שהגן על יותר מ50 מחבלים רוצחים בשנתיים האחרונות. ארגון שיושב על מיליונים מהאיחוד האירופי ומדינות אירופה כדי להתנגד אקטיבית למדיניות ישראל במאבק בטרור. הם מנעו עשרות הריסות בתים. הגנו על עשרות מחבלים.

– ארגון "קו לעובד", עוד ארגון שמאל קיצוני שהכשיל יחד עם שאר ארגוני התעמולה את החזרת המסתננים לאריתריאה שיזם רה"מ עצמו! ממש לא מזמן. עכשיו הוא הוזמן לשבת ולייעץ למשרד רה"מ.
כמוהו הוזמנו *כל* ארגוני השמאל הקיצוני החתרניים שפועלים יום יום נגד תושבי השכונות בדרום ת"א ולמען השארת המסתננים בארץ: המוקד לפליטים ולמהגרים, מסיל"ה, ועוד. אה, וגם שתי אריתראיות ש"ייעצו" למשרד רה"מ.
נציגי שכונות דרום ת"א? לא הוזמנו. אפילו לא אחד. ולא אחת. בטח לא ‏שפי פז‏ (‏‎Sheffi Paz‎‏).
 
תבינו, עצם הוצאת פרוטוקול שחתום מטעם משרד רה"מ בדיון שבו משתתפים נציגי המל"ל, משרד המשפטים, שב"ס, ועוד 10-15 ארגוני שמאל רדיקלי זה אסון, פשוט אסון, שיעצים עוד יותר את כוחם ואת הלגיטימציה שלהם.
 
והנושאים? אוי, הנושאים. 

– "גזענות" – אשכרה, הקדישו זמן לדיון על זה ש"יש גורמים שמתסיסים נגד מבקשי המקלט המסכנים".


– מחבלים בבתי-הכלא (סליחה, אסירים ביטחוניים!!) שמנותקים מהעולם החיצון בגלל המגבלות, ואולי בכלל נכון לשחרר חלק מהם שחרור מוקדם (לא מאמינים? תקראו בעצמכם).


– האנשים ה"פגיעים במיוחד"? לא בעלי עסקים קטנים, לא קשישים, לא הומלסים ישראלים. רק "מבקשי המקלט" ו"הפלסטינים".

בושה וחרפה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]