יוסי דגן: "קורא לרה"מ לא להפקיר את יולי אדלשטיין ולא את ימינה" - 0404
יוסי דגן: משרד רה"מ

יוסי דגן: "קורא לרה"מ לא להפקיר את יולי אדלשטיין ולא את ימינה"

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, יצא הבוקר (שני) בקריאה פומבית לראש הממשלה בנימין נתניהו, שלא להפקיר את יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין ואת השותפים הטבעיים של בלוק הימין – מפלגת ימינה.

דגן כתב: "ראשית צריך לחזק את ראש הממשלה, על מהלך אסטרטגי והיסטורי שהוא הוביל, ועל כך שהוא מוביל את מדינת ישראל בעוז גם בתקופה קשה זו. עם זאת אני קורא לראש הממשלה לא לשכוח ולא להפקיר את השותפים הטבעיים, את הבלוק, יש הבדל בין לרדת במספר התיקים של השרים, שזה לגיטימי.

ראש הממשלה בנימין נתניהו הוא יו"ר התנועה, בחרנו בו, ואנחנו צריכים לסמוך עליו וסומכים עליו שיחליט מי יכהן כשר ובאיזה תפקיד.

רה"מ הבטיח למפלגות החרדיות וגם לימינה שבכל מקרה לא ייפגעו מהחבירה לגנץ. כאדם שמוקיר ומעריך את ראש הממשלה, ומאמין בו במנהיגותו וביושרו, אני חושב שצריך לחזק אותו ולהבהיר לו בצורה ברורה שהציבור הלאומי ואנשי הליכוד מצפים שהוא יעמוד במילתו, ויחזק את השותפים האמיתיים והטבעיים שלנו ולא יפגע בהם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]