ההתערבות הבוטה של העליון בכנסת | צפו בשיירת המכוניות מול ביתה של הנשיאה אסתר חיות - 0404

ההתערבות הבוטה של העליון בכנסת | צפו בשיירת המכוניות מול ביתה של הנשיאה אסתר חיות

שיירת מכוניות גדולה יצאה הבוקר (ו') לכיוון ביתה של נשיאת בית המשפט העליון אסתר חיות בתל אביב בעקבות התערבותו הבוטה של בית המשפט בעבודת הכנסת תוך דרישה כי השופטים יפסיקו את הדיקטטורה השיפוטית אותם הם מקדמים השכם וערב.

המחאה, בהובלת תנועת "אם תרצו", יצאה מכביש החוף ובמקביל מירושלים ועברה במחלפים מרכזיים במרכז הארץ עד שהתכנסה אל מול ביתה של הנשיאה חיות.

עשרות המכוניות שהשתתפו במחאה, תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות, מחו על כך שבית המשפט חצה קו אדום ומתערב בסדר יומה של הכנסת בניגוד לחוק ולתקנון הכנסת.

ליאור כהן מחיפה שהשתתף בשיירה אמר כי: ״נמאס לנו שהשופטים גונבים לנו את המדינה. אסתר חיות הוכיחה שוב היא המלכה האמיתית של בית המשפט והכנסת."

*״יעל ליבוביץ מקריית אונו שהשתתפה גם היא בשיירת המחאה הוסיפה: "נפל דבר בישראל. אין יותר רשות מחוקקת, אין ממשלה, רק בית המשפט. הוא גוזר את הדינים והוא גם המוציא לפועל. נראה שהגיע הזמן שנתחיל לבחור את השופטים שלנו גם לכנסת. בושה וחרפה."

מתן פלג יו"ר תנועת "אם תרצו" שהיה בהפגנה: ״שופטי בג"ץ איבדו את הבושה ושמים עצמם במגדל השן הפוליטי. במקום לשמור על הפרדת הרשויות הם ממשיכים לפרק את הרשות המחוקקת מכל נכסיה. ממשלת על בראשות ראש הממשלה חיות היא אסון לדמקורטיה. די לדיקטטורה של בג"ץ."

בוידאו: שיירת המחאה מול ביתה של השופטת חיות. (צילום: תנועת "אם תרצו").

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]