חקירה פלילית נפתחה כנגד תושב קלנסוואה שנתפס מפר בידוד בפעם השלישית - 0404
חקירה פלילית נפתחה כנגד תושב קלנסוואה שנתפס מפר בידוד בפעם השלישית דוברות המשטרה

חקירה פלילית נפתחה כנגד תושב קלנסוואה שנתפס מפר בידוד בפעם השלישית

לפני זמן קצר, שוטרי אגף התנועה העוסקים בפעילות אכיפה לצד מימוש צו בריאות העם והתקנות לשעת חירום, הבחינו על כביש 4 ברכב פרטי עם חלונות כהים בניגוד לחוקי התעבורה. ברכב נכחו 4 נוסעים, 3 תושבי יו"ש והנהג תושב קלנסוואה בשנות ה-20 לחייו.  העמקת הבדיקה בשטח, העלתה כי הנהג מפר בידוד זו הפעם השלישית, כאשר רק היום הפר פעמיים, ובנוסף הוביל עוד שלושה נוסעים בניגוד לתקנות לשעת חירום.

הנוסעים שהיו עימו ברכב הועברו למחסום ונגד הנהג נרשם דו"ח בגין הפרת הבידוד על סך 5,000 ש"ח, ודו"ח נוסף על סך 500 ש"ח בגין החלונות הכהים. בנוסף, בגין הפרת הצו זו הפעם השלישית, נפתחה נגדו חקירה פלילית והוא לווה ע"י השוטרים לביתו בכדי לוודא כי הוא מקיים את התקנות לשעת חירום.

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל תמשיך בפעילות מוגברת, במטרה לסייע למשרד הבריאות במאמצי האכיפה של תקנות החירום המיוחדות וצו בריאות העם. המשטרה פועלת במתכונת מתוגברת וממשיכה כל העת בביצוע משימות אכיפה, שמירת הסדר והביטחון מתוף תפקידה וחובתה גם בעת הזו. עיקר המאמץ המשטרתי בשלב זה מתמקד בפיקוח והסברה לציבור תוך חסימות מדלגות, סיורים ובדיקות יוזמות, זאת במקביל לשגרת הפעילות המשטרתית המתנהלת כל העת.

המשטרה קוראת לציבור להישמע להנחיות והוראות משרד הבריאות, שכן אי קיומן משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל. חל איסור מוחלט על הפצה ושרשור של מידע כוזב שכל תכליתו לזרוע בהלה בקרב הציבור. מידע רלוונטי ומוסמך, לרבות עדכונים והנחיות רשמיות, יופצו רק על ידי הגורמים המוסמכים לכך. לצד ביצוע כלל המשימות המוטלות לפתחה של המשטרה בהקשר של הביטחון השוטף, אכיפת החוק ושמירת הסדר הציבורי, משטרת ישראל תמשיך לסייע למשרד הבריאות במאמץ האכיפה לבלימת התפשטות הנגיף ככל שיידרש, הכול במטרה לשמור על שלום הציבור ובריאותו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]