ראו הוזהרתם! כל ח״כ בבלוק הימין שיצא ממנו בעת ניסיון ההפיכה - העם יבוא עמו חשבון - 0404
ראו הוזהרתם! כל ח״כ בבלוק הימין שיצא ממנו בעת ניסיון ההפיכה – העם יבוא עמו חשבון 0404

ראו הוזהרתם! כל ח״כ בבלוק הימין שיצא ממנו בעת ניסיון ההפיכה – העם יבוא עמו חשבון

כל אחד ואחת מחברי הכנסת בבלוק הימין וממפלגות הליכוד, ש״ס, יהדות התורה וימינה צריך לדעת היטב כי עם ישראל יבוא חשבון עם מי שיעז להפר הבטחתו לכלל בוחרי הימין וינהל שיח או מו״מ עם כנופיית בני גנץ.

בג״ץ וכחול-לבן יחד (מן הסתם בתמיכת הנשיא) יעשו את הכל כדי להפיל בימים הקרובים את ראש הממשלה בנימין נתניהו. את האיש שהביא כמעט לבדו 36 מנדטים – הרבה יותר מכולם. את האיש שמחזיק בלוק של 58 מנדטים ורוב יהודי של 67 אחוז מעם ישראל!

חבר כנסת מבלוק הימין שיעז לפזול, לנהל שיח או לחשוב על הצטרפות לכנופיית גנץ לאחר שחברי הכנופייה יצליחו (בתקווה שלא) להדיח את ראש הממשלה ולהביא לחוק בחירה ישירה בלבד (ללא צורך לקיים בחירות לכנסת), יכנס לבלוק ההחרמה של רוב היהודים בארץ ישראל.

מי שיפר הבטחתו לבוחר, ישלם בכסאו לעולמי עד. הרוב היהודי בארץ ישראל לא ישכח לו זאת לעולם.

הפרה היא לא רק הליכה עם כחול-לבן. הפרה תהיה גם שיח עם ישראל ביתנו להצטרף לממשלת ימין תחת ראש אחר מהליכוד. כל מהלך דומה ייחשב הפרת ההסכם בין נבחרי הציבור מבלוק הימין לבין עם ישראל.

ראו – הוזהרתם!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]